Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Poslední foto před smrtí: Pohublý Josef Abrhám ztratil jiskru v očích

Zemřel Josef Abrhám: Tohle bylo poslední foto před smrtí
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další 2 fotografie
poslední foto

Fanoušci českého filmu jsou v slzách. Zemřel legendární herec Josef Abrhám (†82), o jehož skonu jako první informoval server Blesk.cz. Už nějakou dobu se ve společnosti mluvilo o jeho špatném zdravotním stavu. Od pohřbu své ženy Libuše Šafránkové (†68) už ani nevycházel ven.

Naposledy lidé Josefa Abrháma spatřili v červnu 2021 na pohřbu jeho milované ženy Libušky Šafránkové (†68). Už v té době na tom nebyl Abrhám nejlépe. Na poslední rozloučení v kostele svaté Anežky České na pražském Spořilově dorazil na vozíčku. Z fotek, které tehdy na místě pořídila redakce eXtra.cz, mrazí.

Strach o legendu

V propadlých tvářích a nepřítomném výrazu byste již těžko hledali toho svůdníka z filmového plátna. Možná za to mohl smutek ze ztráty své životní partnerky, ale některým přišlo na mysl, zda byl již v té době herec v pořádku.

„Pepík je na tom blbě, já to tušil. Nemluvili jsme spolu, jen se na mě díval a držel mi ruku,“ řekl Blesku tehdy Jan Kačer. „Dělá mi starosti, nevypadal vůbec dobře. Snad má dobrou péči...,“ dodala herečka Eva Hrušková.

Josef Abrhám, známý z filmů Vrchní, prchni! či Odcházení, zemřel 11 měsíců po své ženě. Snad už jsou zase spolu.


Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy