Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední foto před smrtí: Jolanda (†55) se až do svého konce radovala z vnoučátek

Zdroj: archiv Patrika K.
+ Dalších 14 fotografií
DOJEMNÉ
Jen měsíc před jejím nečekaným skonem vznikla poslední fotka vědmy Jolandy (†55), která zemřela na následky zápalu plic, nedostatečného okysličování mozku a slabého srdce. Žena, kterou národ miloval pro její neskutečně legrační hlášky na internetu se na ní mazlí s vnoučátky.

Jolandu, která se v civilním životě jmenovala úplně jinak, si diváci pamatují hlavně z období před deseti lety, kdy se poprvé objevila před kamerou, kde volajícím na drahá telefonní čísla věštila budoucnost. Její věštby a proslovy „Vidím velký špatný“, „Nepřepínejte kanela!“ nebo „Hodně budeš někde“ se staly virálními a ženě z Děčína zajistily nesmrtelnost.

Čtěte také: Příčina úmrtí Jolandy? Embolie, kolapsy, zápal plic a srdce

Rodina

V posledních letech se na obrazovkách objevovala už jen sporadicky, natočila například reklamu na pivo a objevila se v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo a také v diskusi na TV Barrandov. Zhruba čtrnáct dní před jejím pozemským koncem ještě stihla dát krátký rozhovor eXtra.cz, v němž naznačila, že jí není nejlíp.

Věštkyně měla dva syny, Davida a Patrika, kteří také se zbytkem rodiny zajišťovali pohřeb. A právě jejich děti jí dělaly největší radost. Se dvěma z nich se také objevila na poslední známé fotografii. Nikdo tehdy ještě netušil, že maminka a babička už tu brzy nebude…

Související články

Další články