Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Poslední foto před porodem: Tereza Kadeřábková poděkovala svému tělu. Jsi tak silné, říká Miss

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
sebeláska
Není to tak dávno kdy Tereza Kadeřábková (29) porodila v pořadí druhou dceru. Na sociálních sítích se pochlubila fotografií, na které pózuje s těhotenským bříškem pár dní před porodem. Ke snímku napsala dojemný vzkaz svému vlastnímu tělu. Chtěla tak všechny maminky upozornit na to, že by se měly milovat takové, jaké jsou.

"Tělo moje, občas na tebe bývám dost naštvaná za to, jak vypadáš a přitom jsi tak neuvěřitelné. Dokázalo jsi odnosit a porodit dvě zdravé a krásné děti a já si toho do konce svého života budu neustále připomínat, když by mě zase třeba někdy přepadla slabší chvilka a byla bych nešťastná z toho, jak vypadám. Jsi tak silné," sdělila Tereza Kadeřábková na sociálních sítích a upozornila tak na problémy se sebeláskou, které mohou některé ženy trápit. Snímek vznikl v devátém měsíci je pár dní před plánovaným porodem.

Netrvalo chvíli a v komentářích se ozvaly maminky, které s manželkou fotbalisty Pavla Kadeřábka nadšeně souhlasily. "Terezko, krásně napsáno. Je to tak, važme si těla, že nám dalo zdravé děti. Občas to popadne každou, ale pohled na děti ten splín přebije," napsala jedna ze sledujících.

Bývalá královna krásy má již čtyřletou dceru Emu a svého druhého potomka porodila 30. července. Její novorozená holčička dostala jméno, nad kterým se většina lidí pozastaví. Dcerku totiž rodiče pojmenovali jménem Elva.

Související články

Další články