Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Poslední FOTO Luďka Munzara (†85): Dojemná oslava Vánoc, potom rodinné neštěstí

Zdroj: Facebook
+ Dalších 32 fotografií
Poslední foto
Jeho nejbližší zpívali koledy a radovali se z vánočních svátků, ale Luděk Munzar (†85) jen tiše popíjel čaj. Na pravděpodobně posledních záběrech vypadá zesnulá herecká legenda smutně. Těžko říct, že se mu v předvečer Štědrého dne honilo hlavou a co věděl. Veterán českého filmu zemřel v sobotu ráno ve svém domě v pražských Modřanech.

Luděk Munzar miloval svou rodinu nadevše. Nejbližším by snesl modré z nebe, přesto se zdá, že poslední Vánoce pro něj už byly spíš utrpením.

Jako by se ani netěšil na Štědrý den. Tak vypadal skleslý Munzar na dojemném videu, které zveřejnil Martin Trnavský (48). Manžel hercovy dcery Barbory Munzarové (47) byl stejně jako ostatní v dobré náladě, ale Munzar jen sklesle popíjel čas a pozoroval okolí.

Možná šlo o náhodu, možná už věděl... Luděk Munzar před smrtí trpěl bolestí kloubů a špatně se mu chodilo. V minulosti několikrát zápasil se zákeřnou rakovinou. A nepřidalo mu ani vážné onemocnění jeho milované ženy Jany Hlaváčové (80), která válčí s depresemi a Parkinsonovou chorobu.

Truchlící rodina se s Munzarem v sobotu loučila dlouhých 12 hodin, až poté se brána modřanské vily otevřela a vyjel z ní pohřební vůz. Poslední rozloučení pro veřejnost se podle dosavadních informací má uskutečnit v pátek.

Související články

Další články