Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední fotky před porodem: Okouzlující Monika Bagárová předvedla velké bříško

Poslední fotky před porodem: Okouzlující Monika Bagárová předvedla velké bříško
Zdroj: archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 20 fotografií
těhotenství
Porod už klepe na dveře, Monika Bagárová (25) a její MMA bijec Makhmud Muradov (30) se zanedlouho stanou rodiči. Oblíbené dvojici se narodí holčička. Zpěvačka a porotkyně SuperStar 2020 se těsně předtím ještě stihla pochlubit krásnými těhotenskými fotkami.

Monika Bagárová už má opravdu velké bříško, které naznačuje, že porod musí přijít každým dnem. Zpěvačka se nechala těsně předtím, než přivede svou první dceru na svět, ještě naposledy nafotit s bříškem.

Série půvabných snímků sklidila ohromný ohlas, příspěvek na Instagramu nasbíral přes 110 tisíc lajků. Pochvalné komentáře Monice poslaly i některé hvězdy.

"Slušnej buben už," napsal s úsměvem Milan Peroutka Slovy chvály nešetřily ani Sandra Nováková s Anetou Vignerovou "Nádherná," rozplývala se Andrea Verešová

Radost

Bagárová měla ze všech reakcí velkou radost. „Děkuji vám všem za krásné komentáře. Moc mě těší, že se vám fotečky líbí,“ vzkázala nastávající maminka.

Se zápasníkem Makhmudem Muradovem bude dcerku vychovávat v domečku u Prahy. Tak snad ta sláva nevypukne v neděli večer, kdy poběží v televizi první přímý přenos SuperStar 2020

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy