Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední fotky Maddie, které dosud nikdo neviděl: Hrála si s dětmi, pak zmizela beze stopy

Zdroj: Netflix, Facebook
+ Dalších 14 fotografií
Poslední fotky
Dosud nikdy nezveřejněné fotky ukazují, jak vypadaly poslední dny malé Maddie McCann před zmizením. Dívenka zmizela 3. května 2007, pouhých devět dní před čtvrtými narozeninami. Rodiče ji nechali i se sourozenci v hotelovém apartmánu, po návratu z večeře tam už však dceru nenašli.

Zmizení Maddie McCann je jedno z nejzáhadnějších vůbec. Vyšetřování běží téměř devět let, zatím však bezúspěšně. Kromě portugalských policistů se na něm podílel i britský Scotland Yard. Nejskloňovanější verzí je, že dívku někdo unesl.

Tento týden vypustil Netflix dlouho očekávaný dokument, který obsahuje řadu dosud nezveřejněných materiálů. Zatím ho viděli jen předplatitelé ve Velké Británii, dostat by se měl i do Česka. Záběry posledních dnů Maddie předtím, než se po ní slehla zem, vhánějí slzy do očí.

Jak je ze snímků patrné, Maddie si v resortu Praia da Luz v portugalském Algarve našla kamarády, se kterými si chodila hrát. Nová přátelství ale trvala pouhých pět dní. Pak nastal osudný večer, rodiče odešli na večeři a dívku od té doby nikdo neviděl.

Rodiče pohřešované dívky s vysíláním dokumentu ostře nesouhlasí. „Víme, že Netflix chystá v březnu 2019 vysílání dokumentu o zmizení Madeleine. Tahle filmová společnost nás oslovila a žádala nás o spolupráci. Neviděli jsme a pořád nevidíme, jak může pořad pomoct při pátrání," napsali na McCannovi na svém webu.

"Současně probíhá aktivní policejní vyšetřování a tomu může vysílání dokumentu bránit. Proto s vysíláním pořadu nesouhlasíme. Další vyjádření nebo rozhovory o televizním dokumentu už nebudeme poskytovat,“ stálo dále v ostrém prohlášení.

Související články

Další články