Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední foto živého Tadeáška: Máma ho nikdy nechtěla. Nechápu, proč nešla na potrat, říká kamarádka

Poslední foto živého Tadeáška: Máma ho nikdy nechtěla. Nechápu, proč nešla na potrat, říká kamarádka
Zdroj: IZS Mělník, archiv matky
+ Dalších 5 fotografií
Tadeáš Z.
Od pátečního večera probíhalo na Mělnicku rozsáhle pátrání po malém Tadeáškovi. Matka nahlásila únos. Bohužel pátrání mělo tragický výsledek. Policisté našli Tadeáška mrtvého. Ležel zřejmě kousek od místa, kde se podle mámy měl ztratit. Příbuzní a kamarádi si myslí, že historka o únosu není pravdivá. Zatím není jisté, jak dítě zemřelo. Kriminalisté čekají na výsledky pitvy. Tadeáš nebyl chtěné dítě. Veronika opakovaně uvedla, že dítě nechce, tvrdí rodina a kamarádky.

Začalo to ohlášením ztraceného dítěte Matka Veronika šla v pátek večer na policii oznámit, že se jí záhadně ztratil syn. Vypověděla, že šla s malým do zámeckého parku v Hoříně na Mělnicku, jenže údajně usnula na sluníčku a když se vzbudila, Tadeáš měl být pryč i s kočárkem.

Tadeáš zemřel

Po ztraceném Tadeášovi se ihned rozjelo pátrání, do kterého se zapojili policisté, hasiči, potápěči, veřejnost ale i dron. V pátek kolem desáté večer se musela akce přerušit kvůli tmě a opět se pokračovalo v sobotu ráno.

Jak čas plynul, začaly se objevovat různé informace a děsivé detaily o matce ztraceného chlapce. Blízcí z okolí matky její verzi nevěřili Prý holdovala alkoholu a drogám

Proč nešla na potrat?

O dítě se nestarala tak, jak by měla. Tadeáše nikdy nechtěla, což potvrdila i nyní pro eXtra.cz známá matky, jejíž jméno redakce zná. "Ona to dítě nikdy nechtěla. Už v těhotenství říkala, že ho nebude umět vychovávat. Nikdo nechápeme, proč nešla na potrat," uvedla žena pro eXtra.cz.

Již v předchozích výpovědích se známí z okolí rodiny obávali nejhoršího. Bohužel nejčernější scénáře se vyplnily. V sobotu před sedmnáctou hodinou našli policisté mrtvé tělíčko dítěte.

Tělo bylo v řece zhruba 3 kilometry od místa, kde se měl Tadeáš ztratit. Kriminalisté měli stopu a na místo nálezu šli na jistotu. Policie uvedla, že prověřuje dvě osoby. Není jasné, zda jde o svědky. Proč a jak Tadeáš zemřel, může objasnit nařízená pitva.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy