Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Poslední fotka před masakrem! Tenisová hvězda si zašla na koncert v Las Vegas. Pak už všude umírali lidé…

Britská tenisová hvězda Laura Robson se do Las Vegas hodně těšila.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Čtyřiašedesátiletý americký důchodce Stephen Paddock zavraždil v Las Vegas 50 lidí. Po smrti jsou dva policisté. Ostatní oběti jsou z řad lidí, kteří dorazili na festival country hudby. Na koncert se velmi těšila také britská tenisová hvězda Laura Robson.

Stephen Paddock použil samopal. Z okna svého hotelu začal střílet do lidí, kteří se přišli bavit na festival country hudby. Po smrti je 50 lidí, další lidé bojují o život.

Mezi návštěvníky koncertu byla také britská tenisová hvězda Laura Robson. Na Instagramu sdílela fotku, jak se těsně před koncertem výborně baví. Pak ale přišel děs, slzy a všude byla panika a krev. Laura Robson řádění šílence přežila, ostatní ale takové štěstí neměli.

„Kulky létaly všude, všichni utíkali. Bylo to hodně zlé. Kulky se odrážely od země a zábran. Všichni lidé vyděšeně utíkali. Zadní ulice byly plné lidí, kteří se snažili ukrýt,“ uvedl pro místní televizi KSNV-TV jeden z návštěvníků koncertu.

„Výstřely neustávaly, pořád pokračovaly. Nebyla mezi nimi žádná pauza. Všichni leželi na zemi, doslova se po sobě plazili, aby se jim vyhnuli,“ uvedla jedna z návštěvnic festivalu pro CNN.

Střelba do lidí byla nekonečná. Celý masakr trval snad deset minut. Jedná se o největší masovou vraždu v dějinách USA.

Související články

Další články