Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Poslední film roku, který musíte vidět! Harry Potter trpí v džungli

+ Další 4 fotografie
Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe natočil šílený a děsivý film Ztracen v džungli, který musíte vidět. Bude v něm bojovat o život a zažije neuvěřitelné věci. Na tohle musíte zajít do kina!

Je to jeden z těch příběhů, které ve své době šokovaly svět. V roce 1981 se mladý cestovatel Yossi Ghinsberg ztratil během expedice do neprobádaných koutů jihoamerického pralesa. Sám a bez jakýchkoliv zásob tam přežíval plné tři týdny. Tři týdny neuvěřitelného utrpení. Měl sice za sebou tři roky vojenské služby, ale ty ho ani zdaleka nedokázaly připravit na všechno, co ho v dusném jihoamerickém pralese potkalo. Krásná příroda se během chvilky proměnila v zelené peklo a v nepřítele plného útočných tvorů, jedovatých rostlin i hadů, odporného hmyzu a ohavných parazitů, jaké si ve středoevropských poměrech nedokážeme ani představit.

Neuvěřitelný příběh se dočkal zfilmování a pod názvem Ztracen v džungli míří teď do českých kin. Na kouzelnou hůlku ale může Daniel Radcliffe zapomenout, zato ho budou zaživa žrát termiti a z hlavy si bude vyřezávat obrovské parazity. Drsným zpracování je to naprosto nevhodný film pro povánoční rozjímání, a proto ho určitě nesmíte minout. Už jej hrají v kinech!

Yossi Ghinsberg se natáčení účastnil a jeho vzpomínky jsou stejně děsivé jako film. „Přes den jsem neměl strach. V noci jsem se mohl strachy zbláznit, protože v noci vše ožívá. Víte, že jsou kolem vás predátoři, nemáte oheň, nemáte pistoli ani nůž, takže mi po nocích nabíhal mechanismus přežití. Nemohl jsem strachy ani usnout, takže jsem si vytvářel halucinace, které mě přenášely pryč z džungle. Schopnost spustit vlastní představivost byla pro mě naprosto přirozená. Nemohl jsem spát, ale tělo potřebovalo odpočívat, k čemuž mi sloužily halucinace,“ prozradil Ghinsberg.

Související články

Další články