Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poslední film Dana Nekonečného (†52): Podívejte se, jak řádil v Jak se krotí krokodýli

+ Dalších 62 fotografií
Je tomu už měsíc, co Česko zdrtila zpráva o úmrtí nejextravagantnějšího zpěváka a krrrále všech rrrozkoší Dana Nekonečného (†52). Ten byl legendou nejen ve světě hudby, ale i ve světě filmovém. Sice si za svou kariéru zahrál jen ve třech snímcích, ale ve svých rolích byl vždy nepřehlédnutelný. Stejně tak tomu bylo i ve snímku Jak se krotí krokodýli, který byl bohužel i jeho posledním.

Ve snímku Jak se krotí krokodýli se Dan Nekonečný ukázal v roli jednoho z tatínků roztomilého Vítka Koudelky. Ten měl rovnou dva tatínky a dvě maminky, jeho rodina byla velmi výstřední. I proto se Nekonečný pro roli Mikiho Koudelky hodil.

Neobvyklou rodinu kromě Dana Nekonečného tvořil ještě Pepa Vojtek, Sabina Laurinová, Tereza Duchková a tehdy ještě maličký Tomáš Peč v roli Vítka. Ten je dnes už o 13 let starší a diváci se shodují, že byl jedním z nejroztomilejších dětí na filmovém plátně.

Dan Nekonečný se ale ve skutečnosti od své filmové podoby velmi lišil. Na to, jak vypadal v soukromí a že úsměv nebyla jen maska, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články