Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Poslední díl seriálu Ano, šéfe: Kuchaři na Slovensku jsou ještě ostřejší než Zdeněk Pohlreich!

Zdeněk Pohlreich se tentokrát vydal na Slovensko. Určitě se těšil na halušky a borovičku, ale nečekal dva rázné bratry v kolibě. Pavol a Tomáš se s ním nemazlili a taky mu pořádně nakládali. Až to vypadalo, že se role vymění. Potom si je šéf už srovnal.

Před servírováním jídla šéfovi se bráchové posilnili panákem kořalky z demižonu a mohlo se jít na věc. Jenomže se v tom podle bratrů moc rýpal, což zhodnotili tak, že Zdeňka nazvali „nesmělou kočkou“! Tak to je fakt vtipné. V tomhle díle možná Zdeněk poprvé ochutná vlastní medicínu. A to není všechno, co si pro něj připravili.

Mladší z bratrů Tomáš se před otevřením restaurace v Nízkých Tatrách živil v zámoří jako hokejista. A jeho největšího koníčku nezůstane ušetřen ani Zdeněk. Vyfasuje brusle, dres a hezky půjde makat na led.

Starší z bratrů Pavol se mezitím živil jako bavič v turistických resortech a díky své práci procestoval celou Evropu. Nyní si oba bratři otevřeli kolibu. Restaurace podle nich nemá chybu, proto nechápou, proč nemají zákazníky. Pomůže šéf těmto dvěma Jánošíkům a splní se bratrům nakonec sen o podnikání?

To se dozvíte v posledním premiérovém díle Ano, šéfe ve čtvrtek 10. 3. ve 21:35.

Související články

Další články