Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Poslední díl Osady: Diváci kypí emocemi!

Seriál Osada: Diváci kypí emocemi!
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 4 fotografie
televizní seriál

Svým třináctým dílem se na České televizi završil v pátek večer seriál Osada. Parta rozhádaných českých chatařů se tak alespoň prozatím objevila na obrazovkách naposledy. Jak na konec oblíbeného seriálu reagovali diváci na sociálních sítích?


Seriál Osada na České televizi divákům po třináct večerů přinášel odlehčené i vážnější příběhy party rozhádaných chatařů u Berounky. Dílo scénáristy Petra Kolečka si své diváky nacházelo postupně, dokázalo si však vybudovat věrnou fanouškovskou základnu.

Není tedy divu, že na konec oblíbené páteční oddychovky reagovali s nostalgií. "Super, pohodový seriál. Konečně takový klidný koukání.. doufám, že se dočkáme i druhé řady," píše divačka Tereza. "Byl to moc fajn seriálek a snad bude mít pan Kolečko inspiraci k bapsání další řady!" Souhlasí divačka Katja. "Super oddychovka na páteční večer. Za mně dobrá práce. Milan byl Top," dodává Josef.

Přání mnohých uzavírá divák Josef příspěvkem "Chceme další díly!!!" I pro něj má Česká televize dobrou zprávu. Druhá řada Osady už se plánuje. Natáčet by se měla od dubna 2022.

Související články

Další články