Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Poslední díl letošní sezony Ulice uzavře svatba oblíbených hrdinů!

To byla svatba jako řemen!
+ Další 2 fotografie
Seriál Ulice završí svou sezonu svatbou jako řemen. U oltáře stanou Otík, kterému se zpočátku moc nechtělo, a jeho milovaná a někdy afektovaná Hedvika. Podívejte se, jak vypadal jejich významný den.

Poslední díl letošní sezony Ulice uzavře veselka. U oltáře tentokrát stanou Otík a Hedvika (Filip Rajmont a Lenka Zahradnická). Na téhle svatbě bude rozhodně veselo! To by nebyl Otík, aby nevyvedl něco, na co svatebčané rozhodně jen tak nezapomenou.

Jedno je jisté, o téhle svatbě si budou v Ulici ještě dlouze vyprávět. A nejen postavy. I samotné natáčení stálo za to!

"Natočit tuhle svatbu bylo složité, protože jsme se pořád všichni smáli. Jestli se na obraz podařilo přenést náladu ze zákulisí, bude to velká legrace. Pan režisér to s námi neměl jednoduché, ukočírovat naši partu, když vyjede jako na výlet, je strašný. Natáčeli jsme v půvabném penzionku v Jesenici, byly Velikonoce a venku bylo sotva deset stupňů, nebylo úplně hezky a my jsme hráli léto. No legrace,“ vzpomíná na natáčení nevěsta Lenka Zahradnická, která v době natáčení pod svatebními šaty skrývala šestiměsíční těhotenské bříško.

„Zvolili jsme volnější šaty a břicho jsem zakrývala většinou kyticí,“ prozradila fígl, který měl zatajit požehnaný stav, vždy usměvavá herečka.

Mohlo by vás zajímat

Další články