Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Poslední díl Hlavy Medúzy: Kritiku střídají pozitivní ohlasy, některým bude seriál chybět

V prvním z osmi dílů seriálu Hlava Medúzy řeší brněnská mordparta smrt akademického malíře.
Zdroj: Česká televize
+ Další 2 fotografie
reakce lidí
Sto lidí, sto chutí. Přesně to platí u českého detektivního seriálu Hlava Medúzy. Zatímco někteří nadávají a kritizují výkony herců, celý koncept díla nebo mu vadí jen maličkosti, jiní pláčou nad tím, že je seriál u konce. Osm dílů seriálu bylo odvysíláno a reakce lidí jsou různorodé.

Osmý a tedy poslední díl detektivního seriálu Hlava Medúzy na sítích probudil vášnivé debaty. Lidé se dohadují nad tím, zda prostě pro ty, kterým se seriál nelíbil, nebylo lepší televizi hned vypnout či přepnout na jiný program. V kritických komentářích se stále objevují poznatky k výkonům Jitky Čvančarové a našlo se pár lidí, kteří stále nepřenesli přes srdce to, že má na hlavě černou čepici.

"Většina lidí se projevuje tak, že neví, že ovladač funguje na principu přepnutí nebo vypnutí TV. Když se jim to nelíbí, tak je nikdo nenutí se dívat. Já se dívám, protože se mi tyto seriály líbí. Pokud má někdo jiný názor, je to jeho věc," napsala Michaela. "To je už poslední?," smutnil jeden z diváků a od dalšího dostal odpověď. "Škoda. To vždy ČT. Pokaždé když je top seriál, pouze 8 dílů," odepsal Honza.

Kritiků je stále dost

"Může mi někdo vysvětlit, proč Istenik mluví tak vysokým hlasem? Ruší to jenom mě? V Kukačkách má normální hlas a tady takovou divnou skoro fistuli," postěžovala si Věra. "Čvančarová je v té čepici děsná," kritizuje další divačka. "Hlavně nenatáčejte další díly," požádal Českou televizi stroze divák. "Asi parodie, ale nevím na co," krčila rameny Iva. Někteří byli dokonce zmateni z děje. "Jak to dopadlo s tím Erikem? Nějak jsem nepobrala," dotazovala se jedna ze sledujících. "Moc jsem nepochopila, jak to dopadlo s Erikem? Jinak seriál se mi líbil," přidala se další.

A jak se seriál Hlava Medúzy líbil vám? Chtěli byste pokračování? Napište nám do komentářů vaše postřehy!

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy