Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Poslední den před smrtí: Radek, Martin a Radeček si užívali prázdnin, pak je zabil proud

Poslední den před smrtí: Radek, Martin a Radeček si užívali prázdnin, pak je zabil proud
Zdroj: Facebook Radka K.
tragédie
Slunečné počasí, veselá nálada a v neposlední řadě chvíle strávené s nejbližší rodinou. Tak lze popsat poslední den života dědy Radka, syna Martina a malého vnuka Radečka. Ti zahynuli ve Lhotě u Příbrami. Příčinou jejich smrti bylo probíjející čerpadlo v rybníku Václav. O smrti členů rodiny informovala zdrcená babička Vlasta na sociálních sítích.

Tragédie na Příbramsku v úterý zasáhla celou Českou republiku. V rybníce ve Lhotě byla nalezená tři mrtvá těla. Radeček, Martin a Radek si dny před svou smrtí užívali sluníčka u bazénu se svými blízkými. Všichni měli úsměvy na tvářích a ani je nenapadlo, že pro tři z nich se jedná o poslední chvíle na tomto světě.

"Dnes vaří děda - kotlety na šlehačce, mám tři smráďata na krku," napsal Radek k fotografii na svých sociálních sítích. „No a takto to tlačili do hlav, hladovci,“ dodal v dalším příspěvku. Podle zveřejněných fotek se všichni velmi dobře bavili a pochutnávali si na jídle od dědečka.

Pondělní večer se jim však stal osudným. Ke strašlivé tragédii se vyjádřila babička Vlasta, která těla nalezla. „Přišla jsem z práce a slyšela, jak jede a hučí čerpadlo, tak jsem ho vytáhla ze zásuvky, pejskové mi tam štěkali u vrat, co máme k rybníku. Vzala jsem baterku a tam jsem je viděla všechny tři u kraje. Vytáhla jsem akorát to čerpadlo,“ uvedla pro Blesk žena, která ihned zavolala policii.

Příčinou smrti byl podle všeho zásah elektrickým proudem. Ponorné čerpadlo v rybníce totiž začalo probíjet ve chvíli, kdy Radek vešel do vody. Jeho syn Martin a vnuk Radeček mu přispěchali na pomoc, všichni však na místě zahynuli. „S hlubokou ranou v srdci bych vám chtěla oznámit, že nás včera navždy opustili moji milovaní manžel Radek, syn Martin a vnouček Radeček. V našich srdcích zůstanete na věky. Budete nám moc chybět,“ rozloučila se babička Vlasta.

Související články

Další články