Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Poslední dárek Jitky Asterové pro tatínka (†101): Věnovala mu striptérku

Energická Jitka Asterová, která se už v sobotu dožívá krásných šedesáti, byla jeden čas spojovaná hlavně se sexem, kterému se věnovala v rádiu. Ani zdaleka nehraje v jejím soukromí takovou roli, jak to vypadá zvenčí, přesto ale měl tak trochu vliv na rozhodování o tom, jak obdaruje svého tatínka (†101). To ale ještě nevěděla, že mu prezent k narozeninám dává naposledy. Podívejte se ve videu na rozhovor pro pořad Extra Host.

Pan Ctirad, který nevynechal jedinou divadelní premiéru své dcery, dostal dárkem mladou obnažující se dívku.

Neslavný striptýz

„Byl to nápad Lukáše Pavláska Tatínek ke stovce dostal Helenu Vondráčkovou, kterou celý život platonicky miloval. Ale co pak víc? Nevím, jestli by ji Karel Gott u tatínka přebil. Tuhle diskusi jsem vznesla před Lukášem a ten dostal tenhle nápad. Nejdřív to musela schválit rodina. Maminka s tím měla menší problém než s Helenou Vondráčkovou, protože na ni celoživotně žárlila. Nakonec jsme to (striptýz – pozn. red.) ale schválili s tím, že bude jen do spodního prádla. Vybrala jsem takovou s brejličkama, která vypadala jako Jennifer Aniston (50), byla hrozně roztomilá,“ vzpomíná Jitka Asterová (59).

„Tatínek zrovna ten den nebyl moc ve své kůži, byl unavenější. Už v šest mu padala hlavička, tak přišla na sedm. Tatínek chudinka během té produkce usnul. Když si přišla pro peníze, říkala: ‚To se mi nikdy nestalo, byla jsem špatná, nemůžu si nic vzít,‘“ předváděla Jitka plačící striptérku. Dalších narozenin se tatínek herečky, moderátorky, zpěvačky a bývalé hvězdy dětské revue bohužel už nedožil.

Kouřil jak fabrika

Paradoxní je, že otec Jitky podle jejích vlastních slov do osmdesáti let vykouřil tři krabičky denně a navíc docela pil. Kdo má dobrý kořínek, na toho zkrátka nějaká pravidla zdravého životního stylu neplatí.

V rozhovoru pro pořad Extra Host, v němž se i rozplakala, se multifunkční umělkyně svěřila i s tím, jaký je Karel Roden, jaké prožívala dětství při lední revue nebo jak ji změnila a vyklidnila jóga

„Týden po smrti tatínka jsem potkala Báru Hrzánovou, která mě sem tam zvala na jógu. Párkrát jsem na ní byla, nebavilo mě to, připadalo mi to jako sekta. Byla jsem výbušný typ. Ale díky Báře jsem začala na jógu chodit, hned napoprvé jsem narazila na skvělého lektora. Chytlo mě to a je to jediná láska, které jsem kromě dětí zůstala věrná,“ dodala Jitka v odpovědích na otázky moderátorce Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát.

Studium

Jitka Asterová momentálně studuje jógovou školu Vital institut, což je šestiměsíční kurz zaměřený na klasickou indickou jógu, který se dá dělat i při zaměstnání, neboť probíhá především o víkendech. Teorie se zde střídá s praxí. Sama herečka a moderátorka říká, že přestože jógu praktikuje už osm let, až během kurzu naplno pochopila její principy, které se snaží praktikovat i v soukromém životě.

Další díl pořadu Extra Host přineseme již v neděli 8. prosince v 19 hodin.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy