Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Poslední chvíle Františka Nedvěda: Vzalo to strašný obrat, popisuje syn Vojta

Jan Nedvěd, Vojta Nedvěd a František Nedvěd.
Zdroj: Showpix
+ Další 3 fotografie
smrt Františka Nedvěda

Smrt Františka Nedvěda otřásla hudebním světem. O okolnostech posledních dní jeho života se rozpovídal jeho syn Vojta (44), který popsal, s čím se jeho otec musel potýkat. Boj o život prohrál v 73 letech.

"Vzalo to neskutečný obrat," řekl pro server ŽivotvČesku.cz Vojta Nedvěd, syn country legendy Františka Nedvěda. Jeho otec se poslední roky svého života potýkal se zdravotními problémy. V loňském roce přišel o hlas a následně začal jeho zápas s rakovinou. Boj s touto zlou nemocí nakonec v neděli prohrál.

Nedvěd musel podstoupit náročnou chemoterapii a ozařování. Zpěvák navíc prodělal ještě onemocnění covid-19. Přesto se však nevzdával.

Před nedávnem se však František Nedvěd znovu dostal do nemocnice, což nevěstilo nic dobrého. "Táta zemřel v neděli, vzalo to neskutečný obrat. V sobotu vypadal ještě v pořádku a v neděli odpoledne, když jsme do nemocnice jeli s maminkou, tak už moc nekomunikoval, ale říkal jsem si, že se to ještě obrátí. Večer o půl desáté nám však volali z nemocnice, že táta zemřel," uvedl pro ŽivotvČesku.cz jeho syn Vojta Nedvěd.

"V sobotu komunikoval normálně. Sedal si, lehal, trochu ho pobolívala záda, ale dalo se s ním normálně mluvit. Nic nenaznačovalo, že se stav tak zhorší. Jsem rád, že s nemocí netrpěl. Táta bojoval statečně, nad nemocemi v posledních letech vyhrával, bohužel tentokrát se to už nepovedlo," uzavřel Vojta Nedvěd.

František Nedvěd se krátce před svou smrtí snažil věnovat vztahům v rodině. Se svou ženou Marií si v červnu znovu řekli "ano" při zlaté svatbě a zároveň se usmířil se svým bratrem Janem. Plánovaný koncert v O2 aréně už však nestihl.Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy