Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední 3 páry z Love Islandu: Diváci mají jasno, kdo shrábne 2 miliony

Love Island finale: Diváci mají jasno v tom, kdo show vyhraje
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Love Island

Reality show Love Island se blíží do finiše a na ostrově lásky zbyly už jen tři poslední páry. Diváci mají absolutně jasno v tom, kdo z pohledných ostrovanů vyhraje... a kupodivu se na tom třeba vůbec neshodnou s moderátorem samotného pořadu Vojtou Drahokoupilem (26).

Lidé mají jasno

V reality show, do které se mohou přihlásit jen ti nejžhavější, zbyly už jen poslední tři páry. Kdo se tedy stane vítězem? Ambiciózní dračice Nikol po boku s drzým tanečníkem Vilémem, ledová královna Gabriela zakoukaná do svého pohodového modela Pítra, nebo snad diváky oblíbené zlatíčko Laura, která si hýčká do sebe zahleděného Martina?

"Vilda je můj oblíbenec a já mu hrozně přeju výhru (ta činí 75 000 eur, tedy zhruba 2 miliony korun), protože Vilda je vtipný, dělá show a myslím si, že je to v pohodě týpek," má jasno moderátor Love Islandu Extra Vojta Drahokoupil (26). Sám to ostatně redakci eXtra sdělil v jednom z rozhovorů. Fanoušci žhavé reality show mají ale úplně jiný názor.

Gabča nebo Laura?

"Vilém ať klidně vyhraje, ale rozhodně bez Nikol," píše na sociální sítě divačka Lucie a její názor sdílí většina fanoušků. Výhru přejí hlavně Lauře s Martinem nebo Gabče a Pítrovi. "Gabriela a Pítr jsou za mě top pár," píše divačka Gábina o páru, kterému na Instagramu posílají všichni jen samá srdíčka.

Jenže Laura si od diváků vysloužila už i přezdívku "Larinka" a "zlatíčko." "Určitě fandím Laurince, protože je tam od začátku a jsou spolu nejdéle. To Gabča přišla až poté, co spolu už Laura s Marťou tvořili pár," myslí si Lenka. Zdá se, že právě blondýnka Laura získává na sociálních sítích největší podporu. Podle lidí je totiž nejupřímnější a nejvíc sympatická. Máme tedy jasnou vítězku Love Islandu?

Související články

Další články