Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poslechněte si tohle a hned vám bude o 15 let míň! Těchhle 5 božích znělek musí znát každý!

Tenkrát ještě nebylo žádné vysílání online! Pokud jsme chtěli vidět svůj oblíbený pořad, museli jsme běžet včas k televizi, jinak bylo pozdě. A byly pořady, které se nám zavrtaly do hlavy víc než ty ostatní. Třeba těchhle pět následujících znělek poznáte naprosto bezpečně!

Když jsme byli malí, tak jsme si nenechali ujít Večerníčka. Taky jste pořád počítali, kolik papíru postavička na houpajícím koníčkovi stihne odhodit?

Další českou kultovní záležitostí byly Zpívánky! Sice tam tvůrci vždycky dotáhli nějaký dětský sbor, takže si s nimi člověk se svým falešným hláskem moc nezazpíval, ale to nevadilo.

A když jsme vyrostli, tak to byla jiná liga. Do života nám vstoupilo Béháčko a my jsme doslova žrali příběhy Brandy, Brandona, Kelly a holky se nemohly dočkat na fešáka Dylana. Odvážnější byla Pobřežní hlídka, kde většinu času běhaly hlavní postavy na pláži v plavkách. A že bylo tenkrát na co koukat! Chlapi slintali nad Pamelou a předností brunetky Yasmine Bleeth si všimli i Chandler a Joye v seriálu Přátelé.

A pozadu nezůstala ani Francie! Kdo by si nechal ujít populární Pevnost Boyard? Stoletý otec Fura s příšernou maskou, holohlavý Kebule a krásná krotitelka tygrů Félindra. Do toho všeho tam běhal trpaslík Paklíč. Chcete vidět, jak vypadá dnes? Podívejte se ZDE.

Související články

Další články