Když jsme byli malí, tak jsme si nenechali ujít Večerníčka. Taky jste pořád počítali, kolik papíru postavička na houpajícím koníčkovi stihne odhodit?

Další českou kultovní záležitostí byly Zpívánky! Sice tam tvůrci vždycky dotáhli nějaký dětský sbor, takže si s nimi člověk se svým falešným hláskem moc nezazpíval, ale to nevadilo.

A když jsme vyrostli, tak to byla jiná liga. Do života nám vstoupilo Béháčko a my jsme doslova žrali příběhy Brandy, Brandona, Kelly a holky se nemohly dočkat na fešáka Dylana. Odvážnější byla Pobřežní hlídka, kde většinu času běhaly hlavní postavy na pláži v plavkách. A že bylo tenkrát na co koukat! Chlapi slintali nad Pamelou a předností brunetky Yasmine Bleeth si všimli i Chandler a Joye v seriálu Přátelé.

A pozadu nezůstala ani Francie! Kdo by si nechal ujít populární Pevnost Boyard? Stoletý otec Fura s příšernou maskou, holohlavý Kebule a krásná krotitelka tygrů Félindra. Do toho všeho tam běhal trpaslík Paklíč. Chcete vidět, jak vypadá dnes? Podívejte se ZDE.