Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pošle soupeře z Německa brutální silou k zemi? Mlátička MMA Miroslav Brož bude hvězdou hlavního zápasu GCF!

Míra je opravdu fešák.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Nejprestižnější česká MMA organizace ve světě, GCF, uspořádá ve spolupráci s MMA Poděbrady 28. ledna před kamerami Nova sport 2 ve sportovní hale v Nymburku turnaj GCF 42, kde se v hlavním zápase představí v profesionálech neporažený bývalý hokejový mládežnický reprezentant Miroslav “Inkvizitor” Brož. A jeho souboj v kleci slibuje hodně skvělou podívanou.

Miroslav Brož se před MMA – smíšená bojová umění – věnoval mnoho let hokeji. Dokonce svůj talent předváděl v mládežnických reprezentacích třeba s Vladimírem Sobotkou či Jakubem Voráčkem. Na svém kontě má bývalý brankář pražské Slavie či Hradce Králové 126 reprezentačních startů.

Jenže poté jeho kroky zamířily do MMA, kde je neméně úspěšný. Zatím neporažená hvězda české scény se střete s německým bijcem Omarem Amashou. Sympatický Brož půjde do svého šestého profesionálního MMA zápasu, předchozích pět jich vyhrál, ale nyní před ním bude stát jeho zatím nejtěžší soupeř. Pokud uspěje, otevřou se mu dveře do hodně prestižních soubojů nejen po Evropě.

Galavečer GCF 42 začíná ve sportovní hale Nymburk v 18.00 hod a sledovat ho můžete živě na místě a nebo na obrazovce Nova sport 2. Vstupenky jsou v prodeji zde.

Mnozí věří, že Miroslav Brož si nenechá svou šanci uniknout a svému soupeři předvede svou obávanou sílu a hlavně talent…

Související články

Další články