Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Poslanec ANO vám vleze až do bytu! Chce vědět, jestli nemáte pod postelí teroristu!

Opravdu tohle chceme?
Poslanec ANO Bohuslav Chalupa má velké obavy z toho, že neví, koho soukromí majitelé ubytovávají nebo schovávají ve svých domech. Podle jeho slov by se o tom měly vést záznamy podobně přesné, jako když se ubytujete v hotelu. Takže se taky může stát, že vám v nejbližší době do bytu vtrhne ozbrojené komando a bude kontrolovat, jestli neskrýváte pod polštářem vraždícího teroristu.

Není to tak dlouho, co prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Český rozhlas přišel s poměrně šokující informací. Podle jeho slov by se měl na území České republiky pohybovat muž afrického původu, který by měl být napojen na islámskou teroristickou organizaci.

Tímto prohlášením vyděsil značnou část Čechů. Korunku celé kauze ohledně potenciálního neznámého teroristy nasadil tím, když podotkl, že více informací k tomu rozhodně sdělovat nebude.

Slova Zemana ovšem na politické scéně zvedla velkou vlnu odporu. Padala taková nařčení, že prezident doslova ničí práci tajných služeb.

Ale i Miloš Zeman našel v řadách politiků svého zastánce. Je jím poslanec ANO Bohuslav Chalupa, který se Zemana zastal slovy, že prezident nevyzradil žádnou citlivou informaci. Ale další jeho názory, které se týkají problému teroristů v České republice, jsou hodně rozpačité a místy bohužel stupidní.

Bohuslava Chalupu velmi znervózňuje fakt, že doposud nemá přehled o tom, koho soukromí majitelé ubytovávají či skrývají ve svých vlastních domech. A tím bychom se měli hlavně zabývat.

Laicky řečeno – v budoucnu by to mohlo vypadat tak, že pan poslanec Chalupa, nebo jím zvolené komando bude chodit po bytech, domech nebo chatách a kontrolovat vaše soukromí, jestli náhodou pod postelí neschováváte nebezpečného teroristu.

To, že tímto naruší váš osobní prostor a vaše soukromí, je naprosto bezpředmětné, hlavně že nebudete mít ve skříni schovaného teroristu s bombou u pasu. Takže pokud chcete, aby vás doma v pravidelných intervalech přepadávalo komando, měli byste volit ANO!

Související články

Další články