Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poslala polibek do nebe: Krejčíková děkovala zemřelé legendě za výhru ve Wimbledonu

Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou po výhře ve Wimbledonu.
Za výhru ve wimbledonské čtyřhře, kterou zvládla Barbora Krejčíková (22) s parťačkou Kateřinou Siniakovou (22) naprosto bravurně, poděkovala zemřelé Janě Novotné, která jí pomáhala na začátku kariéry. Tenisová legenda vloni prohrála svůj boj s rakovinou.

Po neuvěřitelných 28 letech vyhrál ryze český pár v All England Clubu. Krejčíková děkovala hlavně své trenérce Janě Novotné, které se vloni nepodařilo porazit rakovinu. Před čtyřmi lety na tom Krejčíková nebyla zdaleka jako teď a z novin se dozvěděla, že nedaleko Brna žije tenisová legenda Jana Novotná. Chtěla jí hodit dopis do schránky, ale v místě bydliště narazila přímo na ni.

„Chtěla jsem jen poradit. Ale ona hned začala: ‚Já bych chtěla cestovat. Chtěla bych s někým pracovat, aby se zlepšoval, protože miluju tenis.‘ To bylo úžasné,“ říká Krejčíková. Novotná, jakožto wimbledonská šampionka, s ní chtěla jezdit a trénovat ji na plný úvazek.

Ještě když Novotná žila, spojila se Krejčíková se Siniakovou, se kterou letos ovládly finále Wimbledonu. Porazily Květu Peschkeovou a Američanku Nicole Melicharovou 6:4, 4:6 a 6:0. Informace přinesl portál iSport.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články