Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Posílejte srdíčka, psal před pár hodinami, teď je mrtvý: Zemřel influencer Majo Seman

Zdroj: Instagram itsmajoseman
+ Dalších 9 fotografií
tragédie

Smutná zpráva přišla ze Slovenska. Známý influencer Majo Seman (†20), který působil na Youtube, Instagramu i Tik Toku, nečekaně zemřel. Seman, který měl jen na Instagramu přes padesát tisíc sledujících, se před nedávnem pokusil nastoupit na léčbu své závislosti na drogách.

"Majko už nenatočí žádné video. Dnes mi policie oznámila, že můj syn zemřel. 22. 9. by oslavil 21. narozeniny. 1. 9. jeho mladý život skončil. Nejsou slova, která by vyjádřila bolest a smutek... Navždy bude se mnou... Nechť odpočívá v pokoji a jeho duše najde to, co vždy hledala... Nedokázala jsem ho zachránit... Mrzí mě to..." těmito slovy oznámila ve stories na Instagramu matka slovenského influencera Majo Semana, že její syn je po smrti.

Ještě před doslova pár hodinami přitom Majo na svůj Instagram napsal: "Posílejte srdíčka, ať cítím, že nejsem sám a dokážu všechno venku překonat."

Seman byl známým influencerem nejen na Instagramu, kde nasbíral úctyhodných padesát tisíc sledujících, ale také na Youtube nebo na Tik Toku. Svým followerům se v těchto dnech svěřil, že jim děkuje za jejich podporu v pro něj těžkém čase. Seman se totiž už nějaký čas léčil z dlouhodobé závislosti na drogách a nastoupil kvůli tomu i do léčebny.

Polibek s Kovym

Po tvrdších omamných látkách sáhl podle svých slov tehdy, když ho matka před několika lety vyhodila z domu, a on netušil, kam jít ani co dělat. Nějaký čas byl tak bezdomovec. Tehdy prý dokonce kradl, aby měl na jídlo. Později se mu však povedlo ze dna se vyhrabat.

V jiném svém videu se zase svěřil s tím, že je pansexuál. To znamená, že ho sexuálně přitahují všechny lidské bytosti bez ohledu na pohlaví a gender. Prozradil na sebe i to, že si dal polibek se známým českým youtuberem Kovym. „Byl to jen takový úlet, doufám, že to Kovymu nebude vadit, že to řeknu. Šli jsme se projít v Praze na Střelecký ostrov, leželi jsme vedle sebe na trávě a dívali jsme se na sebe. Začali jsme se líbat a do toho začal ohňostroj. Bylo to jako z nějakého filmu,“ uvedl tehdy Seman.

Nyní tento zážitek zůstane pro Kovyho už jen vzpomínkou na zmařený mladý život. Příčina Semanovy smrti zatím není známá.


Související články

Další články