Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Posílají jí fotky přirození! Anička Slováčková popsala, jak tvrdě platí za slávu z Tváře

+ Dalších 22 fotografií
Show Tvoje tvář má známý hlas nastartovala její hvězdnou kariéru. Jenže také jí malinko vzala soukromí. Krásná zpěvačka Anička Slováčková (22) redakci eXtra.cz v exkluzivním rozhovoru popsala, že od doby, co ukázala svůj talent v nejsledovanější tuzemské televizi, jí občas dorazí velmi nechutné zprávy a snímky. Třeba odhalených pánských přirození.

Anička se rozhodně řadí k talentovaným lidem, kteří sázejí na svou přirozenost. A v podobném duchu se odehrál i rozhovor, v němž prozradila nejen to, jak vzpomíná na divácky oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas, ale i třeba to, že od té doby se na ni lepí úchylové.

„Občas mi přijde zpráva s fotografií, v níž je pánské přirození. No je to hrozný,“ smála se kráska, která by byla ráda, kdyby se podobné věci v jejím životě nemusely odehrávat. Zkrátka je to daň za slávu…

Anička promluvila ale i tom, co ji hudebně čeká, a také, že má svou hudební kapelu, která aktuálně zažívá zlaté časy. Co všechno přesně prozradila talentovaná Anička Slováčková, na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články