Klára Long Slámová se jako zástupkyně rodiny Moniky Kramné momentálně připravuje na začátek soudu s Petrem Kramným. Ten začne v Ostravě už 29. června. Kramný čelí obvinění, že pomocí elektřiny během dovolené v Egyptě zavraždil svou manželku Moniku a dceru Klárku.

Kromě vrcholících příprav na soud nyní Long Slámová začíná pomalu řešit věci s porodem a výbavičkou. „Už to na mně začíná být vidět. U soudu by se už stejně všichni ptali, zda čekám miminko,“ uvedla pro eXtra.cz advokátka s tím, že už nemá smysl něco tajit.

Také nám prozradila, že se jí narodí vysněná holčička. „Když ve vás roste nový život, tak to je taková láska, kterou nejde s ničím jiným srovnat,“ říká paní Klára.

Uvidíme, jak dlouho se soud s Kramným povleče. Za určitých okolností bychom se totiž mohli dočkat hodně zajímavých fotek, jak soud vynáší rozsudek nad Kramným a na chodbě mezitím Long Slámová kojí svou holčičku.

Také je velmi pravděpodobné, že Kramný vyleze z basy, až bude mít dosud nenarozená dcera Slámové vlastní děti! Pokud soud uvěří tvrzení kriminalistů, že Kramný vyvraždil svou rodinu pomocí elektřiny, hrozí mu výjimečný trest. Znalci v oblasti trestního práva se shodují, že může dostat i doživotí.