Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Posh svět podle Kateřiny Kristelové: S kamerou a natvrdo! Kde bere Agáta prachy a proč nemá Ornella haciendu v USA?

Zdroj: eXtra.cz
Kateřina Kristelová rozjíždí svůj blog na eXtra.cz a hned na úvod si dala přetěžký úkol! Na mejdan na Občanskou plovárnu se vydala natočit video, které zodpoví dvě nejzásadnější otázky českého šoubyznysu, nad kterými si láme hlavu bulvár roky.

Jak vydělat v šoubyznysu prachy? Proč Agáta (29) živoří a jak je sakra možné, že Ornella (22), přechodně Koktová, je neustále ignorovaná coby módní ikona, když v Americe na ni čeká bohatství a sláva?

To vše v prvním střípku z Posh mozaiky, kterou se jistě stane blog naší nové kolegyně, která se kdysi tak nemusela s naším šéfredaktorem, až ji ten přizval ke spolupráci.

Moderátorka, svobodná matka, silikonová třicítka, stálice VIP večírků a jedna z tváří primáckého Top Staru versus čtenáři eXtra, to bude setkání, od kterého si hodně slibujeme.

Kateřina týden co týden přispěje perem či obrazem do obsahu našeho webu se svým posh pohledem na český šoubyznysový rybníček a realitu života svobodné celebrity, která se na branži dívá střízlivostí středního věku.

Co říkáte na novou blogerku? Je hezčí Pavel Novotný (33), nebo Kateřina? Zaslouží si Ornella dvě vily v USA, nebo chýši na východním Slovensku A vůbec, co na to všechno říkáte: Pište na redakce@extra.cz, hejtujte v diskusi pod článkem a na redakčním Facebooku, volejte, diskutujte a hlavně - buďte posh!

Související články

Další články