Ahoj,

měsíc se s měsícem sešel a je tady opět prostor pro maniaky přes pudry, make-upy, laky, řasenky a lipsticky. Co jsem si za uplynulé čtyři týdny pořídila? Co pro mě bylo posh zásadní a co mělo zůstat v regále? Jdeme na to!

V Praze se konečně objevila ikonická kosmetika z Ameriky Urban Decay. Dřív jsme ji my, kosmetické inženýrky, mohly objednávat maximálně na netu. Od 9. 4. ji seženete ve vybraných Sephorách. Mejdan k uvedení stál za to. Konal se v hotelu Fusion, který má otáčecí bar, jako jediný podnik u nás, což je fajn do momentu, než si dáte pár drinků a prosíte barmana, aby zastavil, a jste bez šance, že budete vyslyšeni, protože svět se prostě nikdy točit nepřestane. A ten, který se týká českého šoubyzu, už vůbec ne.

Všude okolo byly na akci stojany s kosmetikou, kterou jste si mohli vyzkoušet, nechat se profi nalíčit nebo si vyfotit selfíčko s ksichtem:-). Skvadra azúra byla velkolepá:-). Spousta blogerek, seriálových hvězdiček, modelek a hereček, liga B, C, D, a partnery některých holek, kteří jdou hrdě na představování make-upu a zubí se do foťáku, řadím do Galaxie X.

Já jsem zakončila večer stylově. Na odtahovém parkovišti Prahy 1 na Těšnově, kde jsem si hezky popovídala s panem hlídačem, dala mu 2400 korun a dodnes přemýšlím nad tím, kdybych měla trabanta, jestli by vůbec stálo za to si ho jít vyzvednout.

Mým top kosmetickým produktem tohoto měsíce je tvářenka od zmíněného nestora glamour make-up světa, tvářenka Flushed.

A co vraťte v Déemku nebo Rossmannu z košíku zpátky?

Dvě věci dostávají jasné minus.

Sprej Full Spectrum shine od Pantene Pro V, naprostá zbytečnost pro vaše vlasy, které by po jeho aplikaci měly zářit a lesknout se. Místo toho podezírám výrobce, že naplnil lahvičku vodou s cukrem.

Stejně tak Isana lak na vlasy, silně tužící č. 5, který by měl držet vlasy jak přilbu Schumachera před kómatem i před osudným pádem na lyžích. Fakt ne. Všechno špatně. Nedrží, netuží, slepuje a cuchá! Prostě není POSH! A to já, Kristelka I., z boží vůle kosmetický majestát, doma nechci!

Mějte se krásně! Příští týden vás čeká video!