Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Posh svět podle Kateřiny Kristelové: Kdepak slovenská nanynka, já jsem česká hokejová fanynka!

Kateřina na rozdíl od Nely SLOVÁKové v Ostravě fandí našim v Praze!
+ Další 3 fotografie
Blogerka eXtra nekompromisně skládá argumenty pro to, že je největší fanynkou českého nároďáku nejen na probíhajícím mistrovství světa.

Jaká jsem fanynka?

Velká. A šílená. Tak šílená, že se to muselo v těhotenství přenést i na moji dnes už čtyřletou dceru, která fandí neskutečně, umí odrecitovat, co je zakázané uvolnění, což myslím do teď neumí řada partnerek kluků z hokejové reprezentace, a umí kluky přes televizi rovnat víc než trenér Růžička. Koneckonců video mluví za vše. Jedna z jejích prvních choreografií, když jí byl rok, bylo znázornění osobního trestu, kdy si dá rozhodčí prudce ruce v bok a vykáže hráče z ledu. Claudinka takhle vykazovala děti z dětského koutku, když jí braly hračky, a protože je vysoká a bývala i hodně kulatá, pokud neposlechly, dostaly i krosček.

Kluky hokejisty znám a po svých vlastních zkušenostech (ať tomu někdo věří, nebo ne) zůstávají veškeré vztahy v platonické rovině. S hokejkou už bych nikdy žít nechtěla, tuhle zkušenost mám odškrtnutou a krabice s nápisem „hokejisti“ je zalepená a omotaná pevným provázkem. Většinou se směju holkám, které po podobné zkušenosti touží… Kdyby věděly, že pokud se takovou partnerkou stanou, padají všechny volné víkendy, kdy jiné páry vyráží třeba v pátek do kina a na panáka, protože zápasy jsou přednější… A netýká se to jenom víkendů, naprostá přizpůsobivost musí fungovat po celou dobu sezóny a hokeji se podřizuje všechno. Kluci třeba rádi spí po obědě, nikdo je nesmí do ničeho nutit, pomoc v domácnosti pluje ve sféře science fiction a nesnáší, když jim chce někdo kazit plány na jejich legendární posezónní mejdany, kdy se neukazují třeba týden v kuse doma.

Největším trestem, když hokejista zlobí, ve své době byla nedělní návštěva prodejny IKEA. No fakt. Prakticky neexistovala možnost, čím ho vystresovat a znechutit víc než tisícovkou lidí strkajících se v mini místnůstkách s nábytkem a obrovskou frontou na masové kuličky.

Možná teď holky mají jinou taktiku, ale za mojí éry jsme kluky v neděli prostě za trest vodily po prodejně a spiklenecky na sebe v dolním patře při vybírání lampiček a ložního prádla a podložek do koupelny mrkaly.

Držím palce na MS a prosím i za Claudinku aspoň o bronz, jinak bude týden nadávat jak špaček!

Mohlo by vás zajímat

Další články