Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Posh svět podle Kateřiny Kristelové: Jak poznat dopoledne a proč mám auto zadara? Video jen pro ty, co nezávidí ksichtům výhody!

Zdroj: eXtra.cz
Moderátorka Kateřina Kristelová má za úkol dvakrát měsíčně přispět videem a dvakrát textem v rámci svého blogu a zatím se s tím nemaže. Je krásná, jede píárka, kašle na hejty, zpovídá celebrity, vysypává kabelku a... Přidává jednu radu pro ty, kdo nepoznají den od noci.

POSH svět podle Kateřiny Kristelové potřetí a už se těšíme na ty debaty, protože svobodná matka, moderátorka, ex oběť mediálních zvrhlostí našeho šéfredaktora a především blogerka eXtra se s tím opět nemazala a vzala nás i s kamerou na mejdan jednoho ze svých marketingových partnerů a ukázala nám to, co závistivci vidět nechtěli - že i Nosková (32) a Bočanová (48) mají od AAA auto zadara, tedy vypadá to tak.

Cestou do "Áček" přidala Kačka ještě jednu sakra dobrou radu pro ty, co se zajímají o pohyb Země okolo Slunce a nepoznají, zda je ve videu den, či noc. Blogerka eXtra jde ovšem ještě dál a všem nazdárkům vmete do obličeje ještě jedno eso - předvede, že z denního světla příčetný divák rozpozná i to, že je dopoledne!

Tyhle cesty po mejdanech na eXtra chyběly, stejně jako na něm podle našeho šéfa chyběla Kateřina Kristelová (35), která už minule vzkázala, že na případné hejty kašle, a vysypáním obsahu své kabelky spustila výživnou debatu na redakčním Facebooku.

POSH svět podle Kateřiny Kristelové můžete slovem i obrazem sledovat na eXtra.cz každý týden až do soudného dne.

Související články

Další články