Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Posh svět podle Kateřiny Kristelové: Fotky, které jste neměli vidět! Já bez make-upu! Uaaaaaaaa!!!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Jak vypadám bez make-upu? Šíleně. Při výběru tématu pro další část blogu jsem si procházela fotky v archivu svého iPhonu. Narazila jsem na nejrůznější věci, protože fotím často, vždycky a všude, abych si zachovala vzpomínky... a našla jsem i hodně fotek, kde jsem v celé své přirozenosti, kterou fakt běžně na Instagramu nebo facebookových profilech neukazuju.

Ono není moc o co stát Vlastně ani neznám ksichty, které by hrdě ukazovaly, jak vypadají po ránu.

A asi se to netýká jenom rádoby glamour světa šoubyzu.

Mám jednu kamarádku, kterou partner neviděl odmalovanou skoro rok vztahu. Dala si vždycky budík o půl hodinky dřív, než dotyčný vstával, aby se stihla upravit, zlehka make-up, pudr, trochu řasy a lesk..., potom si lehla a čekala, kdy frajer zamrká, protáhne se a otevře oči. Potom dělala, že vstává taky. Po roce ji tenhle ranní maraton přestal bavit a kluka asi přestala bavit krutá realita, hodně odlišná od toho, s kým chodil do postele večer.

Vy chlapi vlastně máte obrovskou výhodu, vidíme vás totiž vždycky nejvíc naturálně, jak to jde, zatímco my vám vytváříme iluzi a švindlujeme. Make-up prostě dělá divy.

Docela by mě zajímalo, co by se dělo, kdybychom my všechny single ladies se známými bulvárními obličeji vyšly v pátek večer do noční Prahy nenamalované. Kolik hokejek a kopaček by poslalo Möety a na účtu naškrábané telefonní číslo...

Když se podíváte na moje fotky bez zásahu mojí kosmetické taštičky a retušéra, i vaše sousedka je možná ve skutečnosti hezčí. Ahoj příště a já se loučím, v rámci bezpečí a hezčích dnů pro celé moje okolí, heslem: Keep calm a do make-up!

Související články

Další články