Ono není moc o co stát. Vlastně ani neznám ksichty, které by hrdě ukazovaly, jak vypadají po ránu.

A asi se to netýká jenom rádoby glamour světa šoubyzu.

Mám jednu kamarádku, kterou partner neviděl odmalovanou skoro rok vztahu. Dala si vždycky budík o půl hodinky dřív, než dotyčný vstával, aby se stihla upravit, zlehka make-up, pudr, trochu řasy a lesk…, potom si lehla a čekala, kdy frajer zamrká, protáhne se a otevře oči. Potom dělala, že vstává taky. Po roce ji tenhle ranní maraton přestal bavit a kluka asi přestala bavit krutá realita, hodně odlišná od toho, s kým chodil do postele večer.

Vy chlapi vlastně máte obrovskou výhodu, vidíme vás totiž vždycky nejvíc naturálně, jak to jde, zatímco my vám vytváříme iluzi a švindlujeme. Make-up prostě dělá divy.

Docela by mě zajímalo, co by se dělo, kdybychom my všechny single ladies se známými bulvárními obličeji vyšly v pátek večer do noční Prahy nenamalované. Kolik hokejek a kopaček by poslalo Möety a na účtu naškrábané telefonní číslo…

Když se podíváte na moje fotky bez zásahu mojí kosmetické taštičky a retušéra, i vaše sousedka je možná ve skutečnosti hezčí. Ahoj příště a já se loučím, v rámci bezpečí a hezčích dnů pro celé moje okolí, heslem: Keep calm a do make-up!