Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Posh svět Kateřiny Kristelové: Tohle jsou moje nová prsa! Šla jsem na plastiku a řeknu vám, jaké to je!

Zdroj: facebook.com
Ano, nafotila jsem jako Playmate fotoseriál pro Playboy s jedničkami. Sama se musím smát, ale je to tak. Dokonce bez jakékoliv masáže ega, šlo prý o jednu z nejlíp prodávaných obálek. S jedničkami. Fakt. Mrkněte do galerie.

Na velikost prsou jsem si nikdy nestěžovala a byla s tím, že v tomhle ohledu jsem po tátovi, docela smířená. Změna nastala po porodu. Kdo zažil, ví, kdo nezažil, ať si svoje názory o tom, že je potřeba orientovat se na hlubší záležitosti a zákoutí duše, strčí někam. Po Claudince moje prsa nebyly jedničky, byly to nulky, které změnily tvar i velikost, a když jsem zjistila, že rok okamžitě ze sprchy běžím rychle okolo zrcadla v chodbě, hlavně abych neviděla jak vypadám, bylo rozhodnuto.

Na plastiku, chirurga, velikost implantátů i hojení po operaci se mě často ptáte ve zprávách a e-mailech, na blogu, na Instagramu.... Rozhodla jsem se nejčastější dotazy zpracovat a natočit video, které uvidíte brzy tady na extra.cz. Dneska chci přidat pouze pár postřehů pro ty z Vás, kteří o plastice uvažujete, pochybujete a přemýšlíte. Takže opět high five, holky a transky.

Tak jo, pojďme zvážnit.

1. Především se nikdy nerozhodujte podle chlapa. Jo, jasně, je to těžké, když jste jak žehlicí prkno a Váš partner pošilhává po své sekretářce, která má airbagy jako Dolly Buster. Ale věřte mi, to zásadní rozhodnutí musí být o Vás. Možná klišé, ale zopakujeme si ho, jde o Vaše tělo, Vy s tím, co si necháte vytvořit, budete žít. Pro mě osobně partner v tomto ohledu nehraje roli. Samozřejmě se mu chci líbit, ale nikdy bych se nenechala vyhajpovat do plastiky kvůli tomu, že buď zákrok na klinice, nebo dotčený partner se sbalenými kufry. Druhá varianta by pro mě byla jasná a ještě bych mu pomohla a objela z pomsty jeho auto korunou.

2. Plastika prsou je vážný zásah do organismu, není nutné se panicky obávat, ale taky to bagatelizovat. Jde o narkózu, kterou v dnešní době umí provést naprosto bez úhony a dobře, ale pořád je to narkóza, vypnutí organismu a rizika tu logicky jsou a vždy budou. Vybírejte dobře kliniku, zkoumejte reference doktorů, jděte na pár kontrol, rozhodujte se uvážlivě. Já jsem vybírala především podle profesionality a klidu, který vyzařuje chirurg. Operoval mě pan primář Puls, chodící pohoda a nadhled. Velmi milý, introvertní přístup a poklid z něj pramenící mě přesvědčily, že v jeho rukou mi bude dobře. Stejně tak prostředí kliniky hraje roli. V Medicom Klinik se cítíte jak na hotelu nebo v sanatoriu. Milé sestřičky, odborný přístup, dostatek taktu i pozornosti.

3. Vykašlete se na obrovská prsa! Proboha! Fascinuje mě současná móda 650 ml v implantátu a více. Zbláznily jste se, holky To fakt chcete od dvaceti žít s obrovskými přišitými balóny na hrudníku? V době, kdy si můžete pořídit natolik kvalitní podprsenku, že efekt o dvě čísla není problém? Jak chcete sportovat, běhat, relaxovat na břiše, cítit se subtilní a ženská, když před Vámi kráčejí dva medicinbaly? Nerozumím, nechápu a fakt nejsem odpůrce plastik. Ale tohle není tričko, které můžete po roce zahodit, jde o vážnou trvalou věc, která může mít svoje následky.

4. Rozhodujte se, když je Vám minimálně 25 let. A i to je možná málo. Kam tím mířím? Třeba ke zprávě, kterou mi nedávno poslala jedna moje stalkerka. Od šestnácti let si spoří do obálky na nová prsa a teď je jí 18 a konečně může na plastiku. Úsměvné? Spíš smutné. V osmnácti jsem nevěděla, že plastika prsů existuje. Já jsem se rozhodovala po třicítce, dítěti a s jasnou hlavou plnou životních zkušeností a hotových postojů. Jak můžete ve dvaceti vědět, jak se Vám ještě bude formovat tělo? Jak budete vypadat po porodu? Přísahám, že najít u Claudiny obálku v jejích šestnácti s naspořenou pětistovkou na prsa, proplesknu ji a povinně nakoupím knížky o sebevědomí puberťaček.

5. V pátém bodu vyvrátím jeden mýtus, že plastická prsa zaručeně působí uměle. Není to pravda. V současné době a především s vhodnou velikostí (!!!) budou Vaše prsa naprosto přirozená jak vizuálně, tak na omak. Implantáty se tvoří podle nejnovějších technologií, jejich struktura, materiál i konzistence gelu naprosto imitují přirozenou tkáň.

6. Pokud už se rozhodnete augmentaci podstoupit, dbejte na rekonvalescenci. U typu těchto operací je to bez nadsázky 50 % úspěchu. Klidový režim po zákroku, postupná a velmi pomalá zátěž a nošení zdravotní podprsenky se Vám vyplatí mnohem víc než zkoušení push-upek a focení selfíček tři dny po operaci.

Video, v němž budu detailnější a dozvíte se víc o mojí zkušenosti, se připravuje Stay tuned a sleduj můj Instagram: kristelova.katerina.

Související články

Další články