Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Posh svět Kateřiny Kristelové: Čím bojuje Kristelka proti celulitidě? Odhaleno!

Na tomhle těle pomerančovou kůži nenajdete!
Zdroj: archiv Kateřiny Kristelové
Léto je tady, plavková sezóna tím pádem taky, na cvičení je pro některé z nás už pozdě, tak jsem si připravila porci kosmetických produktů, které mají "zeštíhlování" v popisu práce. Myslím, že pro naše chytré čtenáře je určitě zbytečné psát, že krém vás zas tak úplně nespasí, a myslet si, že když použijete např. zeštíhlující sprchový gel (ano, na trhu od jedné české značky opravdu existuje), vyjdete z koupelny o deset kilo lehčí, je hodně naivní.

Nakoupila jsem 4 produkty na celulitidu a formování postavy a otestovala je během dvouměsíční zkoušky. Budu jim věnovat i video na mém youtube kanálu, kde proberu do detailu, co účinnost mělo a co ne.

Ale pojďme si pořádně stáhnout roletu našeho kosmetického okénka a dát se do hodnocení.

Co je to vůbec celulitida a z čeho vzniká?

Za celulitidu může hormon estrogen, který má schopnost zvláčňovat a změkčovat vazivo, když se hromadí tuková tkáň, omezí se lymfatický tok a důsledkem je hrbolatá kůže, které se díky jejímu vzhledu říká „pomerančová“. Samozřejmě s tím, jestli celulitidu budete nebo nebudete mít, neodmyslitelně souvisí strava i stresy. Divili byste se kolik známých modelek tyto problémy má a můžou být hubené, jak chtějí. Pokud se budete ládovat hamburgery, fantou, to všechno doplníte častými hádkami a třeba nesprávně zvolenou antikoncepcí, bude Vám hrbolatá kůže klidně vidět i přes legíny.

Krémy, které jsem zkoušela, Vám celulitidu nevyzmizíkují, ale hodně napomůžou tomu, aby nebyla tolik viditelná. Tím spíš, pokud vysněný efekt podpoříte cvičením a správným jídlem.

1. Bi-oil

Stojí skoro tři stovky a jde o speciální všestranný přírodní olej, který má zlepšovat i vzhled pigmentových skvrn. Výsledek v podobě hladší kůže by se měl dostavit po třech měsících, když si tělo budete natírat dvakrát denně. Mně osobně Bi-oil přijde skvělý. Dobře hydratuje, má jemnou vůni a strie byly opravdu méně viditelné. Cena je na balení, které je poměrně malinké, trochu vyšší, to mi přijde jediné jako mínus.

Seženete ho v lékárnách a lékárenská kosmetika zpravidla bývá garantem určité kvality.

2. Vichy Anti-stretch cream

Cena je bez koruny 600 Kč. Krém je hodně bohatý na hydratační látky a rostlinné oleje obohacené o křemík a hydroxyprolin. Na mě nijak extra nefungoval, spíš mi suploval dobrý zvláčňující krém. Má velmi jemnou parfemaci a měl by si umět pohrát především se vzhledem strií, to bohužel potvrdit nemůžu.

3. Celuline Saloos

Přírodní masážní olej za pětistovku, který zvláčňuje a je čistě přírodní. Navíc Saloos je značka česká, což podporuju, když je o co stát. A tady opravdu je. Olej skvěle voní, jsem blázen do aroma citrusů, vždycky mě to probere a příjemně naladí. Neobsahuje konzervační ani syntetické vonné látky a pomáhá. Zkoušela jsem ho několik týdnů ráno i večer a tento týden budu kupovat druhou lahvičku. Z produktů, které jsem testovala, ho hodnotím nejlépe.

4. Eisenberg body firming serum

Luxusnější péče o tělo, která stojí přes tisíc korun. Neobsahuje parabeny a měla by fungovat i jako shaper neboli tvarovač postavy. Vůně je nenápadná, pocit na kůži úžasný. Má trochu lepkavější konzistenci, což umí nabudit dojem, že pokožku stahuje a pracuje ve Váš prospěch. Balení je s pumpičkou, která umožní pohodlné dávkování, které mi chybělo u všech předchozích krémů, kdy musíte prostě produkt vylít a doufat, že trefíte požadovanou porci. Eisenberg je kosmetika, která se těší oprávněně velké oblibě a dávám jí plus.

Přehlídka pomocníků na hubnutí do plavek je u konce! Užívejte si bazény a léto, klidně s bříškem u kolen a nanukem v ruce!

Diskutujte se mnou na mých fcb profilech nebo instáči: kristelova.ka­terina.

Příště se těším!

Související články

Další články