Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Posh Spice“ Victoria Beckham se zase chová jako nóbl dámička: Jaké podmínky si nadiktovala ke společnému turné Spice Girls?

Victoria bude během turné rozhodovat skoro o všem.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Už nějaký ten pátek se šušká, že jedna z nejoblíbenějších kapel 90. let plánuje gigantický comeback. Spajsky se mají dát znovu dohromady a podniknout společné turné. Holky na tom určitě pořádně vydělají a těší se. Jediný, kdo se cuká, je Victoria Beckham, která už tenkrát dostala v kapele nálepku fifleny.

Po více než dvaceti letech od založení kapely to dají holky ze Spice Girls zase dohromady. Všechny už mají děti a pracují na sólových projektech. Mel C je na ostrovech hodně známou textařkou, ze sladké Emmy je moderátorka s vlastní show. Exotická Mel B je porotkyní v talentových soutěžích a zrzka Geri dál zpívá a do toho navrhuje oblečení. Podrobněji si o životních osudech těchto holek můžete přečíst tady.

Nejúspěšnější z kapely je ale jednoznačně právě Victoria. U té to dlouho vypadalo, že bude do nekonečna rodit děti fotbalistovi Davidovi. To je skoro pravda. Až na to, že si mezi porody stihla vybudovat obří módní impérium a teď reprezentuje svoji značku na celém světě. Právě proto má před potencionálním turné největší požadavky.

Chce mít čas na svou firmu a hlavně na rodinu. Pořád se chce co nejvíc věnovat manželovi a čtyřem dětem, takže termíny turné se budou řídit podle jejích časových možností. Posh Spice si prostě drží svoji image i po dvou dekádách.

Související články

Další články