Dobré věci je třeba si připomínat a zvláště tehdy, když mají nějaký smysl. Jako například rozhovor s tímto zamilovaným chlapcem, ač je už více než pět let starý. Ale jeho poselství rozhodně nestárne a má co říct i dnes. A možná že právě dnes.

Čínský chlapec Tan Hong Ming se zpovídá autorce videa ze své lásky, zhruba sedmiletý žák základní školy miluje svou spolužačku jménem Umi Qazerina, ale nikdy jí o svých citech neřekl.

Autorka videa se ho z pozadí ptá, co se mu na ní líbí, proč jí o svých citech neřekl a co by si jí přál říct. Roztomile rozpačitý Tan Hong Ming povídá o tom, že Umi nosí krásný cop a nikdy jí o svých citech neřekl, protože nechce, aby to někdo věděl, neboť by se mu smáli, Umi ho podle jeho slov nemá ráda stejně jako on ji.

Kdyby jí měl něco říct, pozval by ji na romantickou večeři. V tu chvíli přichází Umi Qazerina a autorka videa se ptá Umi, jestli je Tan Hong Ming její kamarád, jestli ho má ráda. Umi neví, jak odpovědět, ale na další otázku, zda je Tan Hong Ming její „kluk“, odpoví, že ano.

Přičemž šťastný šok zamilovaného chlapce je ta nejroztomilejší věc, jakou kdy uvidíte. Poučení? Děti jsou barvoslepé, neměli bychom je v tom nechat?, objeví se na konci videa.

Dívka je totiž Malajsijka a ještě navíc míšenka. Ač nám všichni Asiaté připadají stejní, tady se jedná o rasový problém. A ve většině případů dívat se na svět dětským, nepokřiveným pohledem je ta nejlepší věc, kterou můžeme kdy udělat.