Je krásná, roky po ní touží muži z celého světa. Byla blondýnou, brunetou, černovláskou. Za sebou má řadu více či méně známých rolí, ale nejvíce se proslavila rolí náruživé Samanthy Jones v seriálu Sex ve městě. Řeč je o herečce Kim Cattrall, která v pátek oslavila devětapadesáté narozeniny.

Má sice šedesátku na krku, její postavu by jí ovšem mohla závidět kdejaká puberťačka. Nic však není zadarmo a geny v tom nehledejte. Cattrall je prostě a jednoduše posedlá krásou a aby uspěla ve světě showbyznysu, neustále se v jídle hlídá. V jednom rozhovoru dokonce přiznala, že za přitažlivost platí tu daň, že se v podstatě nemůže normálně najíst a u každého jídla se musí omezovat. „Skoro celý život jsem na dietě, protože mám obrovskou chuť k jídlu,“ prozradila na sebe rodačka z Liverpoolu.

„Jsem z generace žen, které si držely hezké figury podle rad Jane Fondy a kterým se radilo, že k hubnutí pomůže pít vodu, být na čerstvém vzduchu a cvičit. Někdy se mi samozřejmě vůbec nechce držet životosprávu, ale nakonec stejně ráno vstanu a jdu si zacvičit,“ prozradila, jak se udržuje ve formě.

Dělá to prý jen a jen pro sebe, chce se sama sobě líbit, mít ze sebe dobrý pocit. Kim byla už třikrát vdaná, ale nakonec stejně vždycky zůstala sama, a to mohla být sebeštíhlejší.