Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Porušila svou zásadu: Lucie Bílá (53) se ukázala v krajkových plavkách a vypadá skvěle

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
odvaha
Lucie Bílá se už dlouhou dobu neobjevuje na pódiích v odvážných oblečcích a velmi často chodí spíše zahalená. Nyní však udělala výjimku a na svém Instagramu se ukázala dokonce v krajkových černých plavkách. Na to, že zpěvačka letos oslavila 53. narozeniny, má skvělou postavu a vypadá skutečně výborně.

Zpěvačka Lucie Bílá zřejmě vedle svého mladšího snoubence Radka Filipiho mládne. Na svých fotkách z poslední doby vypadá snad lépe než kdy dřív a díky sebevědomí, které jí přítel dodává, se rozhodla odhalit fanouškům svou postavu tak, jak už ji léta neviděli.

"Tímto porušuji svou zásadu v plavkách nikdy a nikam," napsala Lucie ke snímku z Chorvatska, na němž pózuje u moře v černých plavkách zdobených krajkou. Spousta jejích fanoušků si všímá, že omládla, a Lucie si může v komentářích číst jeden kompliment za druhým. Postavu má prý jako dvacítka.

Není pochyb, že štíhlá Lucie se vedle svého osvaleného Radka cítí velmi žensky a sebevědomě. Takovou fotku by jinak na sociální síť neumístila. Je ale nutné poznamenat, že vypadá skutečně skvěle a že v plavkách by si mohla klidně dovolit chodit častěji.

Související články

Další články