Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Porušila rodinné tabu. Narozeniny odemkly Mama Džegr ústa: Co řekla o Veronice Kopřivové?

A je to venku.
+ Dalších 46 fotografií
Moc se směrem ke vztahu svého syna s německou tyčkařkou nevyjadřuje. Dnes ovšem udělala výjimku. Maminka Jaromíra Jágra pookřála při příležitosti svých narozenin. Co na adresu neoblíbené Veroniky vzkázala?

Jaromír Jágr (44) byl vždy mamánkem a co mu žena, jež ho přivedla na svět, poradila, to také vždy udělal. Největší diskuze se vždy vedly kolem jejich názorů na partnerky Jaromíra. Vzhledem k jejím silným požadavkům bylo jasné, že Kopřivová nemá šanci projít.

Mama Džegr ovšem s komentáři na adresu Veroniky vždy šetřila a moc toho neřekla ani v rozhovoru pro Blesk. „On byl vždy šprýmař, ale pořád ho drželo něco zpátky. Teď, vedle ní, je otevřenější,“ uvedla Anna Jágrová.

Co má taky říct, když ví, že její syn už je nyní podpantoflákem a udělá vše, co Verunce na očích vidí. Dokonce si založil Instagram a vytváří své příběhy. Trochu na tom tratí jeho hokejová kariéra, nedaří se mu a ani celému jeho týmu, což je větší škoda…

Mohlo by vás zajímat

Další články