Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Porotu SuperStar okouzlila půvabná Nikita: Klube se mezi ní a Petrem láska?

SuperStar: Nikita Machytková absolutně okouzlila porotu
Zdroj: Se souhlasem Nikity Machytkové
+ Další 2 fotografie
SuperStar

Před porotu se v duetech postavila jedna z nejsilnějších dvojic - Nikita Machytková a Petr Jiran. Jejich vystoupení patřilo k těm nejlepším, krásná Nikita navíc okouzlila i nadpozemským půvabem. Díky své milé povaze má šanci stát se miláčkem diváků.

Klube se láska?

Nikita Machytková svým duetem, který si střihla s Petrem Jiranem, naprosto okouzlila celou porotu. Společně dostali za úkol zazpívat písničku od Beyoncé a Eda Sheerana Perfect. Romantický duet, který zní spoustě párům na svatbách, jim nesmírně seděl.

Petr a Nikita jsou kromě toho navíc velcí kamarádi a i během jejich vystoupení bylo vidět, že zpívají s láskou a před porotou se o to méně stydí. Až by člověk spekuloval, zda mezi mladým párem nepřeskočila nějaká ta jiskra lásky. A nemožné by to nebylo, Nikita i Petr postoupili oba, a tak společně teď budou trávit o to více času.

Nikita okouzlila porotu

Patricie Pagáčová (32) se během jejich výkonu nemohla přestat usmívat, předvedli jedno z nejlepších vystoupení večera. Petr si jistě získá spoustu fanynek svým plachým pohledem, Nikita zase křehkým půvabem.

"Tak toto bylo něco," hlásil Marián Čekovský (44). I samotná Patricie přiznala, že ji koncert mladé dvojice dojal a měla slzy na krajíčku, o husí kůži ani nemluvě. Navíc ji zaujala i Nikitina milá povada, díky které se dívka může stát rychle miláčkem diváků.

"Toto bylo velmi okouzlující," zhodnotil výkon dvojice Marián s úsměvem. I Leoš Mareš (45) ohodnotil vystoupení na jedničku s tím, že o Nikitě dříve pochyboval, ale teď už má jasno. A o tom, že to Nikita dotáhne v soutěži daleko, má jasno i Monika Bagárová (27), která chválila nejen její skvělý hudební sluch, ale také originální hlas.

Související články

Další články