Vypadá to, že je asi Iva pěkně zakomplexovaná. Jak si jinak vysvětlit to, že se pustila do Aničky Slováčkové (21)? A podle všech to bylo dost nevybíravé. V čem byl podle bavičky zase problém?

Dcera Dády Patrasové (60) totiž v neděli předvedla Lady Gagu, kterou jí všichni chválili. Dokonce se shodli na tom, že to bylo lepší, než když ji předváděla sama Pazderková v první řadě soutěže. To ji asi rozdráždilo do běla, přesně jako červený hadr býka. A své opovržení mladou umělkyní se nesnažila ani skrýt.

Závist se dostavila hned po představení a rýpání začalo opravdu ve velkém. Možná ji vyprovokovalo hlavně tvrzení předsedy poroty Jakuba Koháka, že pro něj tohle byla teprve Lady Gaga, nikoliv to, co dříve předvedla Iva.

Sama Anička si z toho nic nedělá, užívá si svých pět minut slávy a od podlé porotkyně si nenechá nic líbit. Ale kdy konečně ta její šikana skončí? Své by o tom mohla vyprávět Markéta Procházková či Ivana Jirešová, které přišly do hledáčku již dříve. „Blbá blondýna“ prostě nedokáže přenést přes srdce, že je někdo lepší než ona, ale už tím neotravuje jen samotné soutěžící, ale i diváky. Ti volají po jejím odvolání z poroty.