Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Porotkyně SuperStar Monika Bagárová ukázala svoje království: Tady vyroste její dcera

Porotkyně SuperStar Monika Bagárová ukázala svoje království: Tady vyroste její dcera
Zdroj: archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 16 fotografií
bydlení
Zpěvačka Monika Bagárová (25) a MMA zápasník Makhmud Muradov (30) budou vychovávat dceru v krásném prostředí. Krátce po tom, co se dali dohromady, spolu začali bydlet v rodinném domku kousek za Prahou. Páreček průběžně ukazuje útržky ze svého bydlení, které se co nevidět stane domovem i pro jejich prvního potomka.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov bydlí v novostavbě na okraji Prahy. Domeček si tak mohli zařídit podle svých představ. Vévodí mu šedá barva s bílou a výsledek je překrásný.

Nábytek a zařízení většinou vybírala Monika, ale Makhmud s ní v těchto věcech souzní. Důležitým prvkem jsou také dlouhé závěsy. Pro známou dvojici je důležité, aby měla dostatek soukromí.

Jak se porod kvapem blíží, začíná Monika vnímat, že už je těhotenství náročnější. Do toho ji čekají živé přenosy SuperStar 2020. Nejenom půvabná, ale především talentovaná zpěvačka se domnívá, že první by měla ještě stihnout.

Porod

"Je na miminku, kdy se rozhodne přijít na svět. Snad k tomu nedojde v přímém přenosu. A jak to se mnou a soutěží bude potom, to je otázka, na kterou se nedá předem odpovědět. Nevím, jak bude probíhat porod, jaký bude můj zdravotní stav," řekla eXtra.cz Bagárová.

Holčičku po narození čeká kromě lásky rodičů také krásně zařízený pokojíček. Tomu už nedominuje šedá, ale nahradila ji růžová v kombinaci s bílou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy