Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Porotkyně SuperStar Katarína Knechtová o falešném těhotenství: Velká vlna chaosu i nenávisti

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
exkluzivně
Katarína Knechtová (38) svým počinem spustila obrovskou lavinu, kterou možná ani ona nečekala. V úterý na svoje sociální sítě přidala snímek, na kterém to vypadá, že je v pokročilém stadiu těhotenství. Okamžitě se všude začalo psát, že slovenské krásce se podařilo utajit těhotenství pěkně dlouhou dobu a těší se na rodinu. Jak se později ukázalo, není to pravda. Katarína prý chtěla pouze upozornit na několik zásadních věcí, které lidé v poslední době velmi opomíjejí. Většina fanoušků to pochopila, ale našli se i takoví, kteří spustili vlnu nenávisti. S tím ale měla počítat.

Falešný poplach

Katarína Knechtová hned v úterý večer přiznala, že není těhotná, ale chtěla upozornit na několik důležitých věcí. „Takže: Dítě nečekám. Ani ve snu by mě nenapadlo, že vyhodím foto a spustí se lavina, vlastně šílenství,“ napsala slovenská zpěvačka k snímku.

„Chci touto zkušeností poukázat na jednu velmi důležitou věc. Všichni se stáváme povrchními, nejdeme do hloubky, konzumujeme, soudíme. Nedokážeme se zorientovat, neumíme správně definovat, co je pravda a co je jen manipulace. Nevíme, čemu věřit,“ pokračuje zpěvačka ve svém vyjádření.

Už od začátku některým všímavým lidem připadalo zvláštní, kde by Katarína vzala čas otěhotnět a hlavně, jak se jí to podařilo utajit. Fanoušci se v diskuzích hádali, zda je to skutečně pravda nebo ne. Mnoho z nich naráželo právě na to, o čem zpěvačka mluví.

„Vždyť to těhotenství nepotvrdila. Dala jen fotku, na které to vypadá, že je těhotná. Ale klidně si mohla dát guláš se šesti,“ píše vtipně jeden z komentujících. „Čekám na 3 důležité věci, které se mě v nejbližší době bytostně týkají a věřím, že toho budete všichni součástí,“ rozepsala se ke konci své řeči.

Vlna nenávisti a pochopení

Po zveřejnění příspěvku, který odhalil pravdu, se snesla na Katarínu Knechtovou vlna pochopení a uznání, ale jak už to bývá, od některých lidí přišla na adresu slovenské zpěvačky nehezká slova.

„Jestli je KK těhotná nebo ne, je mi úplně jedno. Ale toto je super ukázka, jak funguje mediální prostor. Už ani návnadu netřeba. Každopádně těhotenství ti jednou bude slušet,“ objevuje se pod jejím příspěvkem s pravdou.

„Takže jsi jenom tlustá?“ Píše neohrabaně další. Zkušenou Katarínu takové řeči ale nerozhází a s klidem slečně odpověděla. „Přesně 4 kila,“ odpověděla pohotově a vzala jí vítr z plachet. K celému falešnému těhotenství se vyjádřila i manažerka Kataríny Knechtové za Česko.

Hra na mrtvého brouka se nevyplatila

„Informaci o těhotenství Kataríny si nikdo neověřil a neměl ji potvrzenou, i přesto to všude vyšlo jako fakt. Takovou vlnu nikdo z nás nečekal, důležité ale je, na jaká témata příspěvek Kataríny odkazoval,“ tvrdí dnes manažerka Venetia Garaiová.

Skutečnost je ale jiná. Knechtová i Garaiová dostaly od slovenských i českých novinářů jasné otázky, zda je Katarína opravdu těhotná, nebo jde o reklamu. Knechtová i Garaiová na desítky dotazů neodpověděly. Mlčely a čekaly, co se bude dít.

Když televize Markíza gratulovala zpěvačce k těhotenství, tak Knechtová poděkovala zaslaným srdíčkem…

Pokud dnes Katarína hovoří o tom, že se proti ní vzedmula vlna kritiky, měla by si sáhnout do svědomí, kde celý problém začal. Fabulovala a pak odmítla odpovědět na jasné dotazy. Knechtová by miminko chtěla a pořád věří, že se jednou najde muž, který ho bude také chtít. Pak by slovenská zpěvačka mohla být citově naplněná a opravdově šťastná.

Související články

Další články