Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Porotkyně SuperStar 2020 Patricie Pagáčová: Kritice rozumím, ale všechno je jinak

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 7 fotografií
hodnocení
Patricie Pagáčová (31) je nejkritizovanější členkou poroty SuperStar 2020. Divákům vadí především proto, že se v hudebním světě vůbec nepohybuje a zpěvu se na rozdíl od zbylých 4 porotců vůbec nevěnuje. Pagáčová se ke kritice vyjádřila a vůči kritikům je chápavá. Některým jejich výtkám totiž rozumí.

Divákům soutěže SuperStar 2020 zprvu nejvíce vadilo, že Patricie Pagáčová jakožto herečka vůbec dostala nabídku být v porotě. Hudbě prý nerozumí a proto by s profesionálními hudebníky začínající talenty hodnotit neměla. S postupem času se slova lidu změnila.

Aktuálně mají diváci největší problém s tím, že Pagáčová podle nich nemá vlastní názor. Údajně zpozorovali, že než řekne, co si myslí, bedlivě sleduje ostatní porotce a její hodnocení se velmi odvíjí od hodnocení ostatních. Toto tvrzení ale Patricie popírá.

Kritiku chápu

Patricie Pagáčová se k této kritice vyjádřila na svém Instagramu. „To je zrovna tak, že se po sobě máme koukat, aby mezi námi byl kontakt a máme na sebe reagovat, dávat si najevo, co si myslíme. Kdybychom všichni koukali jen před sebe, byla by to nuda na pohled. Nepotřebuju vědět názor ostatních členů poroty, abych mohla říct svůj. Jasně, jejich názory mě zajímají! O tom žádná, posloucháme se navzájem,“ vysvětlila Patricie.

„Ale rozumím Vám, taky vidím, že to tak může působit. Jen to není všechno jenom černobílý, no. Taky bych teď spoustu věcí udělala jinak, když to vidím, ale nemám v tom zkušenosti jako právě třeba Paľo,“ napsala Pagáčová ke své fotce do komentářů a přiznala, že jako nováček vidí mnoho věcí s odstupem odlišně.

Související články

Další články