Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Porotkyně SuperStar 2020 Monika Bagárová je zpět z porodnice: Doma na ni čekal uvítací výbor

Zdroj: archiv Monika Bagárová
+ Dalších 5 fotografií
Návrat domů
Je tomu pár dní, co Monika Bagárová (25) přivítala na svět svoji prvorozenou holčičku. Dnes se Monča vrátila zpět domů z porodnice i s maličkou Rumíí. Doma na děvčata čekalo krásné přivítání. Jejich nejbližší se sešli, aby společně uvítali novorozenou dcerku Moniky a Makhmuda.

Ve středu 27. května se rozšířila zpráva, že Monika Bagárová porodila. Společně s Makhmudem Muradovem se stali novopečenými rodiči Vytouženou dcerku pojmenovali Rumia Dostala jméno po mamince zápasníka.

Milé přivítaní

Uběhlo několik dní a Monika se i s maličkou Rumií mohla vrátit domů. Tam na dámy čekal uvítací výbor. Ti nejbližší se sešli, aby oslavili příchod malé Rumie. "Home sweet Home. DĚKUJI za nádherné přivítání hlavně mojí milované sestřičce Natálii a Janu Bendigovi (26)," pochlubila se na sociální síti čerstvá maminka.

Uvítací party se její sestře a Honzovi Bendigovi opravdu povedla. Všechno bylo do detailu vyladěné a dokonce měli připravený i ohromný transparent s nápisem "Vítejte doma Ruminko a Moničko."

Ve fotogalerii se můžete podívat na snímky z uvítací party pro Moniku a Rumii.

SuperStar

Monika od začátku letošního ročníku SuperStar seděla na místě porotkyně. Rozhodovala o osudu soutěžících. Jenže teď, když už porodila, si všichni mysleli, že se velkého finálového kola nebude moci účastnit. Nakonec ale všechny překvapila. Finálový díl už v neděli 31. května se bude muset obejít bez ní.

Související články

Další články