Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Porotcování je složité, říká Eva Burešová z Tvoje tvář má známý hlas: Má kráska svého favorita?

Porotcování je složité, říká Eva Burešová z Tvoje tvář má známý hlas: Má kráska svého favorita?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Tvář
Oblíbený televizní pořad Tvoje tvář má známý hlas si získal srdce mnoha diváků. Eva Burešová se v zábavné show představila v 5. řadě jako soutěžící, ovšem letos byla posazena do křesla mezi porotce. Jaké to pro Evu je rozhodovat o výkonech soutěžících? A chtěla by se někdy zase podívat na pódium?

Sobotní večer už tradičně patří na televizi Nova zábavnému pořadu Tvoje tvář má známý hlas Mezi horkými favority na vítězství 7. řady je Bára Basiková, Erika Stárková nebo Jitka Čvančarová O osudu soutěžících letos rozhoduje Ondřej Sokol, Aleš Háma, speciální host, který je v každém kole někdo jiný, a Eva Burešová

Burešová v roli porotce

Eva Burešová naprosto excelovala v 5. řadě, kdy se představila jako jedna ze soutěžících. V každém kole se umisťovala vždy mezi prvními příčkami. Burešová byla oslovena, aby v 7. řadě účinkovala jako porotkyně.

Na první pohled se může zdát, že je to jednoduchá věc. Jenže sedět v křesle mezi porotou není pro Evu tak jednoduché. "Pro mě je to asi složitější. Protože přeci jenom to jeviště je mi bližší. Dělám to odmalinka a jsou to obory, ve kterých jsem si jistá. Je pro mě těžké hodnotit. Nerada hodnotím výkony profi herců a zpěváků, protože za prvé je to velmi složité, vzhledem k tomu, jak moc jsou všichni dobří, a za druhé na to mají opravdu jenom týden a někteří neumí anglicky třeba, tak mají problémy s texty a nebo s choreografií, spousta z nich nikdy netancovala, takže je pro mě těžké je hodnotit. Strašně si vážím, že do toho všichni šli. Užívám si to do poslední chvíle, než musíme bodovat. To opravdu nesnáším. Nechci to dělat, ale bohužel musím," svěřila pro eXtra.cz porotkyně z oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová.

Když je nějaká soutěž, každý má většinou svého favorita. U Evy je tomu ale jinak. "Nemám, opravdu žádného favorita nemám. Protože tam jsou všichni strašně dobří, já vím, že to zní jako klišé, ale jsou fakt moc dobří. Třeba mě překvapila Andrea Kalousová, od které jsem vůbec nečekala, že to zvládne a zvládá to na jedničku. Fakt jsou tam všichni výborní. Já se vždycky těším, s čím přijdou, protože my to nevíme dopředu, jakou písničku budou předvádět. Kdo mě třeba baví, a to už delší dobu, je Jordan Haj Jeho barva hlasu je prostě neskutečná," prozradila Burešová.

Nakonec nás pak zajímalo, zda by se Burešová chtěla opět někdy podívat na pódium. Jak to Eva cítí? "Vystupovala jsem v prvním díle, kde jsem dělala Arianu Grande po boku Eriky Stárkové. Ve třetím díle jsem pak vystupovala s Jordym, kdy jsem dělala Kylie Minogue Myslím si, že už to stačí, že už je přeburešováno. A ačkoli mě moje práce baví, tak si myslím, že už mě je dost. Stačí, když si dodělám svoji práci za tím porotcovských pultíčkem a není potřeba, abych ukazovala, co umím a co neumím," řekla na závěr Burešová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy