Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Porotci z MasterChefa mají majetek za desítky milionů: Takhle bydlí Kašpárek, Punčochář a Forejt

Porotci ze soutěže MasterChef: Takhle bydlí Kašpárek, Punčochář a Forejt
Zdroj: extra/Martin Procházka, se souhlasem TV Nova, koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
Majetek

Už několik let září Jan Punčochář (42), Radek Kašpárek (40) a Přemek Forejt (34) na televizních obrazovkách jako kuchařští porotci soutěže MasterChef. Jak jsou na tom s bydlením?

V MasterChefovi hodnotí um ostatních a mají na to právo. Však si také svým kuchařstvím vyvařili miliony. Jak je investovali?

Jan Punčochář: Vila i byt

Mezi trojicí kuchařů ze soutěže má nejvíc nemovitostí ten nejstarší z nich, Jan Punčochář. O jednu víc než ostatní, tedy dvě.

Slovutný šéfkuchař si vyvařil byt v porevolučním činžáku v jihozápadní části Prahy na místním sídlišti. Kromě toho mu ale už sedm let napůl s manželkou říká pane i novostavba dvoupatrové moderní vily v obci 24 kilometrů jihovýchodně od Prahy.

Je na pozemku, který má přes 1 400 metrů čtverečních, a i když její kupní cena mohla být v roce 2014 mezi čtyřmi až šesti miliony korun, současná hodnota by se podle realitních makléřů mohla vyšplhat k dvanácti až patnácti milionům.

Radek Kašpárek: Velký byt v Praze

Ani Radek Kašpárek si bydlení „nevyteleviznil“. Má jej dávno předtím, než ho proslavila soutěž. Už šest let totiž bydlí v novostavbě domu na jihovýchodě Prahy. Byt má výměru přes 110 metrů čtverečních a podle odhadů makléřů nestál méně než 5,5 milionu korun.Dnes by ho určitě „střelil“ za víc jak dvojnásobek.

Přemek Forejt: Bydlení v přírodě

Nejmladší z kuchařů, Přemek Forejt, si zase teprve letos v březnu pořídil v malebné obci na Prostějovsku pořídil útulný a na první pohled slušně zachovalý dvoupatrový dům se stodolou a rozsáhlými pozemky (kolem 5 a půl tisíce metrů čtverečních).

Je vidět, že pánové vůbec nezaháleli a těžce vydělané peníze investovali velmi rozumně do bydlení.

Související články

Další články