Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Porotci X Factoru se asi zbláznili! Ukňučené Slovence Kušnírové dali tři šance, přitom ji měli okamžitě vykázat z pódia!

Kristína Kušnírová předvedla v X Factoru něco příšerného, ale dostala
tři šance.
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Další fotografie

To, co včera předvedla porota X Factoru, nemá obdoby. Dvacetileté Kristíně Kušnírové dali během vystoupení na pódiu třikrát šanci dokázat, že zpívat umí (což mimochodem vůbec neumí), aby ji pak poslali do dalšího kola!

Když se ve včerejším díle objevila Kristína Kušnírová, rval její výkon uši všem slyšícím a i těm nedoslýchavým muselo v naslouchátku skřípat. Příšerná intonace, zpěv absolutně pod tóny, faleš, no zkrátka Kušnírová měla letět na první dobrou a ještě dostat od Klempíře (50) pořádnou nálož za to, že si vůbec dovolila objevit se v pěvecké soutěži.

A přestože v obličejích porotců byly vidět rozpaky, neváhali dát Kušnírové další šanci. Jenže ani piano verze hitu od Cher Believe nebyla lepší než příšerný výkon číslo jedna. To už divákům u obrazovek bylo jasné, že tahle holka v soutěži skončila, jenže… přišla třetí šance, o které se jiným soutěžícím může jen zdát! Jindy drsný Klempíř zněžněl, jako kdyby zhlédnul všechny filmy na motivy románů Rosamundy Pilcher po sobě, a přispěchal se sklenicí vody, stejně jako Ondra Brzobohatý (31), který zřejmě od své přítelkyně Táni Kuchařové (26) pochytil charitativní manýry a řekl si, že tentokrát udělá něco pro svoji karmu. Za Kušnírovou, která vypadala, že ji každou chvíli odvezou do „slovenských Bohnic“, ještě přiběhla její sestra, aby ji podpořila, což si však ostatní rodinní příslušníci jiných soutěžících nedovolují, pokud je k tomu porota nevyzve.

Interpretace skladby If I Ain't Got You od Alicie Keys byla lepší oproti předchozím dvěma písním asi o čtvrt procenta, jenže když v porotě kňučí i chlapi, dopadne to tak, že i Sisa (48) s Celeste (18) raději odkývnou, že může Kristína dál, aby třeba na řadu nepřišla ještě čtvrtá šance.

Podtrženo, sečteno, Kušnírová sice čekala, než přijde na řadu, téměř dvanáct hodin, to ale není jediná, a pokud se chce živit zpěvem, musí počítat, že to v téhle branži není vůbec jednoduché, jinak tam nemá co dělat a zpívat může tak maximálně v barech na karaoke se svými přáteli.

Související články

Další články