Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Porotci MasterChefa pro eXtra.cz: Povaha Pavlíny nás vůbec nezajímá, do finále jde právem

Pavlína Lubojatzky
Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 3 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Už v úterý se rozhodne o tom, kdo se stane vítězem další řady MasterChefa. V té diváky jednoznačně nejvíc rozčilovala přítomnost Pavlíny Lubojatzky, kterou mnozí označují za otravnou fňuknu. Porotce ale takové výtky vůbec netrápí.

Jan Punčochář o nadávkách

Vzhledem k tomu, že celá končící řada MasterChefa byla natočená už dávno, na porotce nemělo rozhořčení televizních diváků při jejich průběžném rozhodování žádný vliv.

„Je ale dobré, že to lidi zajímá, že je to baví. Někdy se mi to čte samozřejmě špatně, protože spousta reakcí je naštvaných. Český národ raději nadává, než chválí. Věřím ale, že je i spousta pozitivních, kteří se nevyjadřují. Spekulace o tom, že jsme Pavlínu museli pouštět dál kvůli příkazu Novy, jsou samozřejmě také naprostý nesmysl. Takový příkaz bych nepřijal, mám nějakou pověst a za svými rozhodnutími si musím stát,“ řekl eXtra.cz porotce Jan Punčochář

Pavlína Lubojatzky nemusí být sympatická

Pavlíně diváci vyčítali přehnanou hysterii, uplakanost, kterou by prý otrávila každého. To je podle Punčocháře sice zajímavé, ne ale pro rozhodování poroty.

Jak Pavlína vaří a jak je sympatická, to jsou dvě rozdílné věci. Máme hodnotit člověka jako osobnost, nebo jeho jídlo? Tohle je show o vaření. Každá vyřazovací výzva navíc jede od nuly. Co se stalo minule, to neřešíme, je to smazané,“ vysvětlil.

Finále MasterChefa bude mít grády

Výrazné negativní emoce televizních diváků příliš nechápe ani Radek Kašpárek

„Pavlína se často dostávala do souboje, kdy se mezi ní a druhým soutěžícím rozhodovalo, kdo půjde pryč. A diváci mají proti nám jednu nevýhodu: nemají možnost její jídla ochutnat. I když byla zmatkař a nechávala se rozhazovat vlastními chybami, chuť prostě má a ta je v této fázi rozhodující,“ uvedl s tím, že v posledním díle, v němž Pavlína o výhru zabojuje s Romanem, dostane celá soutěž ještě pořádné grády.

Související články

Další články