Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Porotce v Talentu šokoval hadí muž i artisti balancující nad smrtí!

Jakub Prachař v Česko Slovensko má talent.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
televizní show

V pátek večer se na televizi Prima vysílal další díl soutěže Česko Slovensko má Talent. Jak bylo tento večer vidět, porotce i diváky dokážou někteří účinkující stále ještě šokovat.

Již devátá série soutěže Česko Slovensko má talent se vysílá na televizi Joj a Prima. I v posledním díle, který se vysílal v pátek večer nebylo nouze o adrenalinové zážitky i dojemné chvilky.

Porotu ve složení Jakub Prachař, Marta Jandová, Jaro Slávik a Diana Mórová zaujal například hadí muž, který žije v Belgii, ale pochází ze Západní Afriky. Ve svém čísle, do kterého nakonec zapojil i moderátory pořadu, Davida Gránského a Jasminu Alagič dokázal své končetiny poskládat do takových úhlů, že by si člověk myslel že je má gumové. Muž se podle svých slov už takto narodil a vystupovat mu tak nedělá problém.

Dojemné chvíle i hranice smrti

O dojemné chvilky nebyla nouze při představení romského dětského sboru z nechvalně proslulého sídliště Luník v Košicích. Sbor má za cíl zapojit místní děti a ukázat jinou tvář zdejších obyvatel. Vystoupení dovedlo Martu Jandovou téměř k slzám" Klobouk dolů," vyjádřila obdiv směrem k učinkujícím. "Jste tu na správném místě. Zde jsme otevření všemu," přidal se jaro Slávik s tím, že mezi lidmi je stále plno předsudků, které je třeba odbourávat.

Zlatým hřebem večera pak bylo vystoupení dvojice akrobatických artistů původem z Latinské ameriky- jeden je z Brazílie a druhý z Kolumbie. Duo si přichystalo velmi nebezpečnou show jménem Kolo smrti, při níž se nezajištění pohybovali na otáčejících se kolech. Při jednom z úkonů dokonce jeden z dvojice měl zavázané oči. Část poroty raději odvracela zrak, při myšlence na možný pád účastníků. Nakonec se však vystoupení povedlo a šikovní kluci slyšeli 4krát ano. "I po těch letech nás tu stále dokáže někdo překvapit," komentoval to viditelně šokovaný Jaro Slávik.

Související články

Další články