Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Porotce SuperStar Marian Čekovský nemusel být vůbec slavný: Takhle s ním šel čas

Zdroj: Archiv Marian Čekovského
+ Dalších 9 fotografií
proměna
Nebýt kapely No Name, nemusel o nadaném hudebníkovi, moderátorovi a herci Mariánu Čekovském (43) vůbec nikdo vědět. Jeho jméno se v médiích začalo objevovat až poté, co ho členové přibrali do skupiny jako klávesistu. Pak se rozjel doslova mediální tobogán...

Jen co na sebe Čekovský skrze hudební branži upozornil, měl o práci postaráno. Na Slovensku společně on a Peter Marcin moderovali pořad Minitalent Show. A právě v hudební branži výrazně prorazil. Zazpíval si například s Rytmusem, Strapem, Richardem Müllerem, Darou Rolins a dalšími...

Hudebník má celkem tři děti, které ho často doprovázejí na cestách s kapelou po celém světě. Dcera Hannah dokonce hudební talent po svém tatínkovi zdědila a hraje na basu, bubny i klavír. Talent mají nejspíš v rodině – sestrou Čekovského totiž není nikdo jiný než Ľubica Čekovská, která patří k jedněm z nejnadanějších slovenských skladatelek a výborných klavíristek.

Zahrál si v seriálu

Čekovský se objevil i před kamerou v seriálu. Dostal roli v situační komedii, ve které hrál zahraničního hosta ubytovaného v hotelu. Jeho kariéra šla během let strmě vzhůru. Dnes se řadí k nejuznávanějším hudebníkům na Slovensku.

A právě jeho popularita ho katapultovala i do role porotce soutěže SuperStar, kde jednoznačně patří k nevýraznějším osobnostem. Na to, jak šel se sympatickým hudebníkem čas, se podívejte do galerie.

Související články

Další články