Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Porotce SuperStar Habera v přímém přenosu šokoval diváky. Co prozradil z milionářského života?

Zpěvákovi nedělá problém se vytahovat v přímém přenosu.
Zdroj: pro eXtra TV Nova
To by nebyl provokatér Pavol Habera, aby na sebe zas neupozornil. V neděli při přímém přenosu to nevydržel a musel se pochlubit, v jakém luxusu se svou rodinou žije. Čím se zase vychloubal?

Soutěžící se ho bojí, je to obávaný kat. Ale na druhou stranu pak odhalí tvář milionářského života a chce ukázat, na jak vysoké noze si žije a jaké známosti s manželkou Danielou Peštovou (45) mají.

Při přenosu dokonce přidal historku k dobru, jakými kontakty se ženou oplývají. Oni přeci nemůžou mít „průměrné“ známé, ale rovnou celosvětově známé hvězdy! Musel českému i slovenskému národu asi prozradit, s kým si tak běžně Daniela volá v autě.

„Daniela s někým řešila dvacet minut naši chůvu v New Yorku a pak jsem se zeptal: Kdo volal? Ona že Seal. Noo. Co já bych dal za dvacet minut hovoru se Sealem. Ona to řekla, jako by mluvila s naší kuchařkou,“ řekl frontman skupiny Team.

Ten se tím nejen pochlubil, že jeho manželka se kamarádí se slavným Britem, který byl ženatý s topmodelkou Heidi Klum, ale také že je pro ně normální mít ve všech třech domácnostech (Praha, Bratislava, New York) jak chůvu, tak kuchařku.

Je pravda, že si to můžou dovolit, jen Pavolův honorář za SuperStar se počítá v řádech milionů a Daniela má stále dost zakázek v modelingu. Takže vlastně proč nežít na vysoké noze…

Související články

Další články